• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
jujo_si - специалист
Здравейте,

Препоръчайте яко момче в Пловдив да пренесе едни тежки кашони от 3ет. до гаража долу работа тип общ работник за около 2 часа. Някой ако е ползвал или познава общ работник може ли да ми препоръча? Не искам да е мангал. Представям че ще е някой ученик студент който да дойде да ми помогне и аз да му платя 15лв за услугата. Така си го представям а как е реалността ще видим :-)
Чираче - майстор
Питам от чисто любопитство. Редно е да посочиш колко кашона са, и с какво тегло.
plamen6703 - майстор
jujo_si написа:
Здравейте,

Препоръчайте яко момче в Пловдив да пренесе едни тежки кашони от 3ет. до гаража долу работа тип общ работник за около 2 часа. Някой ако е ползвал или познава общ работник може ли да ми препоръча? Не искам да е мангал. Представям че ще е някой ученик студент който да дойде да ми помогне и аз да му платя 15лв за услугата. Така си го представям а как е реалността ще видим :-)
Не си ли представяш, че е по-добре да попиташ човека колко пари ще ти вземе да ти свали кашоните, а не да казваш какво му даваш :-D
Чираче - майстор
plamen6703 написа:


Не си ли представяш, че е по-добре да попиташ човека колко пари ще ти вземе да ти свали кашоните, а не да казваш какво му даваш :-D
Не бе... Той баровеца е казал колко дава. Но не е казал за какво точно. Накрая, от тарикатлък, ще си смъква кашоните сам. Иначе в Пловдив има доста хора, които се занимават с хамалски услуги.
jujo_si - специалист
Казах че това е работа за 2 часа. Кашоните са около 40-45 половината са с тегло 15кг другата половина са 25-30кг пълни са с стар паркет. Казах че за 2 часа работа си представям да платя 15лв. След като за хамал се плаща за 1 ден работа 30лв мисля че 15лв за 2 часа е добре.
Chefo77 - майстор
jujo_si написа:
Казах че това е работа за 2 часа. Кашоните са около 40-45 половината са с тегло 15кг другата половина са 25-30кг пълни са с стар паркет. Казах че за 2 часа работа си представям да платя 15лв. След като за хамал се плаща за 1 ден работа 30лв мисля че 15лв за 2 часа е добре.
КОЛКО СЕ ПЛАЩА ЗА ХАМАЛИН ЗА ДЕН???
Пич, ти срещал ли си се с други хора в близките 20 години, или живееш нейде в гората? За 30 лева хамалинът няма да ти работи повече от половин - максимум 1 час. Общият работник не е хамалин - разликата е от небето до земята!
А това, че мислиш, че някой ще ти носи 25-30 килограмови кашони, 4 етажа надолу, 40 на брой - и ще ти целува ръцете за 15 лева, е просто смешно.
Ташак си правите с труда на хората... :x :x :x
Keresteliev - специалист
Chefo77 написа:
...
КОЛКО СЕ ПЛАЩА ЗА ХАМАЛИН ЗА ДЕН???
... За 30 лева хамалинът няма да ти работи повече от половин - максимум 1 час. ........
Ташак си правите с труда на хората... :x :x :x
Ташак наистина и то ГОЛЯМ ташак!

п.п. Оня ден по повод празника четох в нета, че на учителка по математика за лекторски час и дават 5 лева!

На хамалин 60 лева!

Ами ... честито за големите ташаци!

:sad:
Chefo77 - майстор
Керестелиев - това, че учителката не получава достойно заплащане не означава, че друг трябва да си съсипва здравето за жълти стотинки, само защото не е учител.
Hoвoceлckи - майстор
:shock: Верно? Ма некои фърчите в други светове :evil:
toolegittoquit - майстор
Plame6703 ще ти ги пренесе... :lol: Той е алчно дупе, пари не отказва. Кръв повръща, пари не връща.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

Тема "Препоръчайте човек за работа тип общ работник за 2 часа в Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: