• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Делян - специалист
Брех, гледам тема от 10 страници с препоръки за общи работници, викам и аз да си избера..... пък то какво било.... :rock:
gogo7777 - майстор
....викам и аз да си избера..... пък то какво било...
Темата си се разви добре.
Предполагам си разбрал, че два общака взимат по-малко от един. Добре е да ги подбереш и по кръвна група....тия с АВ мъкнат най-много. А ако са и инженери /умеят ВСИЧКО/, направо ще изтрепаш рибата. :wink:

Т.е. двама инженери с кръвна група АВ ще бачкат яко само за една надница. :!:
Гост - специалист
Язък. "B" положителна съм. Сега какъв колега да търся???
gogo7777 - майстор
Тези с В-положителна не стават за копачи и не разбират от ВиК. Търси с нулева кръвна група. :wink:
Гост - специалист
Нулева положителна или отрицателна да търся ? За копане ми трябва. С "В и К"-то ще се справям аз някак. Колкото мога- толкоз- като протече после да не псувам някой невинен човечец. Пък и съм придобил достатъчно опит оттук Ама в копането ме няма- жената ми е заръчала да си пазя кръста...
gogo7777 - майстор
Отрицателна разбира се, те са от кота 0 надолу. За зариването на канала викни някой с положителна. :wink:
Гост - специалист
Да използвам темата ( че темата с хладилника замря) да те питам- какво стана с ламбата- сложи ли кварцова поне и възползва ли се от моите ценни съвети с мостовака или ?
gogo7777 - майстор
Хладилника не се оправи. Имаше надули се кондензатори и едно кисело мляко. След ден-два се размрази и скумрията в камерата....Идваха от ХЕИ-то и го запечатаха.
Сега търся две яки момчета да го изнесат и изхвърлят. Работа за 5 минути е....ще им дам двойна инженерна надница.
100/8/60х5=1,04 лева....даже 3 лева съм склонен да им дам, само и само да го махнат. :x
Гост - специалист
Нещо формулата ти е грешна. И си оправи дименсиите. Не участва в равенството гръдната обиколка на манекенките, дето ще носят хладилника. Ханша- също...
Не ти трябват момчета- работа не вършат, само ще ти изпият бирата...
gogo7777 - майстор
Формулата ми не е грешна, но ми се счупи тебешира накрая и не съм умножил по 5 :x Та 15 кинта им стигат, нали? Иначе по 5,20 им се полага.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Тема "Препоръчайте човек за работа тип общ работник за 2 часа в Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: