Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Ще имам грижата да споделя тук мнението след монтажа относно качеството на дограмата и монтажа и т.н.,казаха ми че ако не успеят с третия срок,ще ми върнат парите....
Дано чакането,нервите,ходенето да бъдат оправдани.
plamen6703 - майстор
Кое те накара да избереш за изпълнител "Rollplast", защото в интерес на истината интернет е затрупан с негативни коментари за тази фирма :wink:
joroantonov - специалист
plamen6703 написа:
Кое те накара да избереш за изпълнител "Rollplast", защото в интерес на истината интернет е затрупан с негативни коментари за тази фирма :wink:
Не вярвам да е цената - преди години тяхна дограма без монтаж ми излизаше на цена равна на друга фирма с по-добър профил със монтаж.
plamen6703 - майстор
Няма друга причина освен цената :)
реших да поръчам дограма за къща 2 етажа на 50 км от София,около 10 догрми на стойност 6400 лв в т.ч.с 22% отстъпка.
Ако и жена му е била с него, на такава "отстъпка" жена не може да устои :-D :partyman:
Hoвoceлckи - майстор
Off: днес чух, че на един жена му така ... На следващата вечер той закъснява порядъчно. На озадачени й поглед в къщи - отговаря: бе като се прибирах и на околовръстното едни отстъпки ... как да ги пропусне човек :supz:
radius - майстор
На пламен може да не му се връзвате. Очевидно не знае за какво се включва, явно е в хормонална криза.
ESPACE - майстор
plamen6703 написа:
Повярвай ми, бих поръчал друга врата от друга фирма и никога не бих си преустановил довършителните работи заради една врата! :partyman:
Разцветката която беше поръчана я предлагаха само те. И като се започна с постоянното отлагане и обещания и грешни рамери и дефектни врати и т.н. и то времето си минава.
plamen6703 - майстор
Важното е, че те са ти направили вратата, а ти си направил своя извод, тази фирма да я зачеркнеш като вариант за в бъдеще. Въпроса е, че много хора се лъжат като им се каже отстъпка 20-30% и лапат "въдицата".
kozl - майстор
Отстъпка, настъпка.....
Събираш повече оферти за статистика и сравняваш.
Какъв е профила и стъклопакета?
zz_stefanov - майстор
kozl написа:
Отстъпка, настъпка.....
Събираш повече оферти за статистика и сравняваш.
Какъв е профила и стъклопакета?
.... и инфо за качество на монтажа. И най добрия профил може да се компрометира от некадърни монтажници. А после се пишат теми от типа: " не купувайте рехау, саламандер, ...." :)

Тема "Rollplast—не поръчвайте от тях!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: