• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
ontario - специалист
Здравейте,

моля насочете ме към подходящи маратонки за работа, които да са сравнително меки, здрави,но и проветриви за лятото.
Работата ми е повечето време прав, свързана с товарене и местене на стоки и ако си купя нормални маркови маратонки се късат за 2 -3 месеца тъй като цял ден съм на крак или се навеждам да върша разни неща при което се огъва обувката.
Не нужно да са са бомбета и т.н, а и цената да е по-разумна...

Не зная , може би от Декатлон нещо.... 8-[

МЕРСИ!
naster - майстор
Аз предпочитам моделите за спортно ходене на Адидас или Найк, от Декатлон, за по 70-80 лв. Имат мека подметка, почти като за бягане и са много проветриви. Мой колега хвали и собствената марка на Декатлон като много здрави, но нямам опит. Иначе много здрави и удобни обувки са Merrell (трекинг или планинарски), но цените са други.
VLADO66 - майстор
Вземи си най-евтиния Асикс с гел в подметката..Ще ти се вържат 80-100 лв.От години ползвам такива и са здрави.
speka_rs - майстор
Аз ползвам Diadora Utility удобра и добра работна обувка за проветрението не е най-доброто.
miliad - майстор
По обектите на които ходя, много често виждам " Декатлон".Най-евтиния модел-може и за това :) .
Иначе Диадора си имат модели за летни работни обувки.
Chefo77 - майстор
Аз от 2 години съм на ...Pro touch - марката на Интерспорт. Elixir е моделът, 39.99 е цената. Нося 3-4 месеца, хвърлям - и следващите. Мека подметка, лека маратонка, мрежичка...
И аз бях фен на марковите, но след провала с Kappa-та, с Lotto-то, с Nike-а, с New Balance-а и двата чифта сандали със сцепени подметки, НЕ вземам повече марково за работно. При моята работа не издържат повече от обикновените, а като цена са доста по-нагоре. Само един Wilson ми издържа много, но той си е кожен - зимно време го ползвах.
На Декатлонските са ми твърди подметките.
Ahmakov - специалист
съб юни 08, 2019 9:45 amontario написа:
Здравейте,

моля насочете ме към подходящи маратонки за работа, които да са сравнително меки, здрави,но и проветриви за лятото.
Работата ми е повечето време прав, свързана с товарене и местене на стоки и ако си купя нормални маркови маратонки се късат за 2 -3 месеца тъй като цял ден съм на крак или се навеждам да върша разни неща при което се огъва обувката.
Не нужно да са са бомбета и т.н, а и цената да е по-разумна...

Не зная , може би от Декатлон нещо.... 8-[

МЕРСИ!
А защо не ползваш работни обувки?
ulieliadi - специалист
За обувки в които прекарвам 8-9часа минимум на ден , пари не пестя. Какви ли не панди, диадори и тем подобни и производни съм ползвал, но последните 3 години нося https://stenso.net/produkt/owens-s1p-src/ и https://stenso.net/produkt/brezzi-s1p-src/
Изкарват от пролетта до зимата, с удобна дебела подметка и най-важното - алуминиево бомбе и пластина.
Най се кефя като видя някой по джапанки или гуменки :prayer:
Последна промяна от ulieliadi на нед юни 09, 2019 8:50 am, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
съб юни 08, 2019 10:47 pmulieliadi написа:
За обувки в които прекарвам 8-9часа минимум на ден , пари не пестя. Какви ли не панди, диадори и тем подобни и производни съм ползвал, но последните 3 години нося https://rabotni-obuvki-rabotni-botushi. ... 58201/Това и https://stenso.net/produkt/brezzi-s1p-src/Това
Изкарват от пролетта до зимата, с удобна дебела подметка и най-важното - алуминиево бомбе и пластина.
Най се кефя като видя някой по джапанки или гуменки :prayer:
Хайде сега да погледнеш първото мнение и да си отговориш - за какво му е на човек, който товари и разтоварва стоки, обувка с бомбе. Също така колко комфортно е сгъването на ходилото с пластина. Това, че авторът търси мека обувка и проветряване изобщо го пренебрегваме.
И оправи линковете, така са неефективни :wink:
ulieliadi - специалист
Да, съжалявам за линковете :roll:
За бомбето - на него ако не му трябва, то незнам на кого! Или иначе казано веднъж ще му потрябва, но вече ще е късно...
За пластината за конкретния модел не си прав, защото е неметална и по никакъв начин не затруднява сгъването на ходилото.
Стана малко като реклама :-D
  • 1
  • 2

Тема "Маратонки за работа, здрави.....съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: