Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
ky-kyy - специалист
За един преател питам.....в Германия, след 21 часа, ползват ли тоалетната? Че нали като пуснат водата, може да притеснят съседите :toimonster:
VLADO66 - майстор
Да бе, немците нямат простата и не стават в два да пикаят. То бива бива ама...
ky-kyy - специалист
Що се възмущаваш, ве. Преди малко разбрах, че не се къпят, за да не смущават съседите, та затова питам.....
lyubohar - майстор
Като чета коментарите си обяснявам защо немците са там горе,а ние в дупката и копаем надолу.
ky-kyy - специалист
Като чета, кой какви небивалици дращи, нямам никакви съмнение в мисълта на Айнщайн. Онази, за човешката глупост и Вселената..... :supz:
miroki - майстор
При тях ремонти се правят планирано от общината. Когато кажат, тогава. Всеки район е планиран за някоя дата. Сменят и прозорци на куп.
И не дават да се бута през друго време
nikolov333 - майстор
нед юни 23, 2019 5:56 pmlyubohar написа:
Като чета коментарите си обяснявам защо немците са там горе,а ние в дупката и копаем надолу.
Точно..аз за тВа чета във форума.. Коментарите са представителна извадка на местната народопсихология.. :partyman:
ky-kyy - специалист
Мисля, вече да не чета, а само да пиша..... :-D
Чираче - майстор
нед юни 23, 2019 10:48 amlyubohar написа:
На пръсти се броят коректните съкооператори у нас!
….След година-аа...протече покрива-оправяйте се,аз съм долу,докато стигне при мен ще Ви уврат дебелите глави.
Преди доста години живеех в блок на последния етаж. При всеки дъжд покрива течеше. На общо събрание на блока тия от ниските етажи отказваха да платят за ремонта, защото при тях не течало. Казах им - добре. При мен тече. Ще си направя една допълнителна стена, и водата ще отиде на долния етаж. Там ще направят същото. И така водата ще стигне най долу. И така с приказки и разумни убеждения всички се съгласиха за ремонта на покрива. После се махнах от там, но поне знам, че съм направил едно добро на всички живущи.

Тема "Смяна на тръби в апартамент" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: