Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
W123 - специалист
trademark написа:
...
Вярно е че с "оригинала" се работи много по лесно...
Да бе...друг път :?

...Не искам никой да обидя, нито да му изям хляба, просто споделям ...
За всеки влак си има пътници.
trademark - напреднал
W123 написа:
trademark написа:
...
Вярно е че с "оригинала" се работи много по лесно...
Да бе...друг път :?

За да се доуточня , под "работи се много по лесно" имам предвид че се нанася по лесно и се работи доста по приятно със Стуко Венециана ...
Казвам го най отговорно понеже съм пробвал и с двете и ако господина 123 или както там се пише продължава да оспорва твърдението на 1 готвач /рабирай мен / , то или толкова му е майсторлъка...или ?!? :?:

P.S. нищо лично но ми се струва че винаги ще се намерят хора които, вместо да помогнат на човек със съвет или да споделят нещо от личен опит стоят по цял ден пред компа и трупат постове само за статистиката
fitnes___ - специалист
НЕ ИМ СЕ ВПРЕГАИ НА НИАКОИ ДАРВЕНИ ФИЛОСОФИ :thumbs:
W123 - специалист
************ колко прост народ има по света понеже продължават да си хвърлят парите за скъпи мазилки...глей ти колко било лесно и ефтино.
Що ли не взема да го издърваря някой по 30 лева на квадрат за стукопласт а самия материял да му го хвана на цената на Рафаело на Ойкос,може и да не разбере,нали е лъскаво...
fitnes___ - специалист
niama takav darven filosof kato tebe v celia forum
panalov - специалист
С това Артестуик мога ли да шпакловам върху силиконов латекс или трябва да свалям латекса
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
panalov написа:
С това Артестуик мога ли да шпакловам върху силиконов латекс или трябва да свалям латекса
По принцип латекс склонен към сваляне, трябва да се свали. За да не падне после със все шпакловката.
Днес свалях тефлонен. Половината бе долу с поглед, другото и с къртач не щя. Писано си е на "здрава основа"...

Тема "Артестук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: