Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Здравейте включвам се във форума със следното питане. Обмислям вариант за изграждане на капково напояване на 13дк. Лозя и ме итересува какви маркучи,капкообразуватели,снадки,кранове,помпа и т.н.Като се има предвид за захранване от сондаж за който радиезисти ми казаха че ще е около 40 м.Ако някой може да помогне със съвет и информация нека пише.Благодаря предварително.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед авг 30, 2020 6:09 pmDrago304 написа:
Здравейте включвам се във форума със следното питане. Обмислям вариант за изграждане на капково напояване на 13дк. Лозя и ме итересува какви маркучи,капкообразуватели,снадки,кранове,помпа и т.н.Като се има предвид за захранване от сондаж за който радиезисти ми казаха че ще е около 40 м.Ако някой може да помогне със съвет и информация нека пише.Благодаря предварително.
search.php?keywords=+%D0%BA%D0%B0%D0%BF ... 0%BD%D0%B5
kr1100 - майстор
[quote=Drago304 ...Обмислям вариант за изграждане на капково напояване на 13дк. Лозя и ме итересува какви маркучи,капкообразуватели,снадки,кранове,помпа и т.н.Като се има предвид за захранване от сондаж за който радиезисти ми казаха че ще е около 40 м.
[/quote]
Хич не си мисли за маркучи и подобни докато не стане сондажа. А ако не излезе вода, ако няма дебит ?????
Първо сондажа и дебита, защото , ако няма дебит с какво ще поливаш ?
hidrazin - майстор
нед авг 30, 2020 6:09 pmDrago304 написа:
... радиезисти ми казаха ...
Е те тука спрях да чета...
:partyman:

Тема "Напояване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: