• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
muhala - майстор
пет авг 27, 2021 10:41 pmMamaMy написа:
Признавам си честно, не ми харесва. Зидарията не струва, тухлите не струват и ефекта от частичното боядисване не струва. Ако бяха рингови тухли боядисани в червено с бяла фуга, бих те поздравил. Всичко останало ми действа като претупано за отбиване на номера. По същия начин ми действа модата в магазините с боядисани в черно дълбоки тавани с оставени голи комуникации. Въобще имитацията на промишлен дизайн ми е много спорна стойностно.
Ламперията ми харесва. Разлика в стените е хубаво да има за да не задънва помещението. На тухлената бих сложил картон и боядисал в бяло.
Благодаря за мнението. Аз лично исках да измажа стената от читсто конструктивна гледна точка. Съпругата реши да я боядиса бяла. Аз исках да е лакирана червена тухла. Както се казва, въпрос на вкус... (казала котката малко след като си облизала гъза :) ) :drinkers:
MamaMy - майстор
Прав си! Според кака обаче, трябвало или да излъжа или да си премълча истината защото имало мода. Ми тя модата е нещо съвсем преходно, но домът е за цял живот. Стойностните неща дори и в модата периодично се завръщат. Така е и в музиката и във всички изкуства. За това по-добре да наричаме нещата с истинските им имена. Кича си е кич независимо как се нарича. Безвкусицата и мърлявщината също. :)
muhala - майстор
съб авг 28, 2021 3:03 pmMamaMy написа:
Прав си! Според кака обаче, трябвало или да излъжа или да си премълча истината защото имало мода. Ми тя модата е нещо съвсем преходно, но домът е за цял живот. Стойностните неща дори и в модата периодично се завръщат. Така е и в музиката и във всички изкуства. За това по-добре да наричаме нещата с истинските им имена. Кича си е кич независимо как се нарича. Безвкусицата и мърлявщината също. :)
Благодаря за отговора. За първи път отнасям хейт във форума и това ме радва. Доста пъти аз самия съм хейтил.
Това е таван. Не живея там. Там ще си пия бирата с приятели и ще го ползвам за хобитата си.

Вкус другар няма. Някои обичат кренвирши.

Ето така изглеждаше преди.
Изображение Изображение Изображение
  • 1
  • 2

Тема "Дайте акъл как да обърна вратата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: