Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
XpacTa - специалист
Фирмата се казва Polyal (polyal.bg). Тя сагата си имаше и продължение - бяха достатъчно глупави да оставят лепенките на стъклопакета и от това установих, че е различен от този, който бях поръчал. Последва над едномесечно преследване по телефона, имаше намесен и ковид та имат някакво извинение, но в крайна сметка дойде друг монтажник с нов стъклопакет (стария ми остана бонус) и нова дръжка. Премести насрещниците, надра стъклодържача докато го сваляше за да сложи новия стъклопакет и всичко приключи по живо по здраво. Втори път надали бих си го причинил това. Отводнителни отвори със сигурност трябват, защото по някакъв начин се събира вода - от конденз ли, от що ли, но като отворя да се проветрява и има някакво количество. По принцип не се облива директно от душа. Донякъде ми е жал за фирмата, защото със сигурност са назад от този прозорец (освен ако маржовете им не са като на Кауфланд и Лидл), ама по ми е жал за мен - този ремонт уби всичко детско в мен и вече не съм същия човек. Убедих се, че в България свестни фирми няма, след като четири различни екипа за четири различни дейности се осраха тотално.

Тема "Дограма отваряща се навън" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: