Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
MamaMy - майстор
чет ное 11, 2021 3:11 pmkrasi92 написа:
Скъпа Мила мисля че Мама Му е вашият майстор.
Не благодаря. Свърши се с казанчета, кранчета, хладилници, фризери и центрофуги. Направил съм предостатъчно служебни. Вече не правя.
Е зависи от снимката де :-D , но Мила не дава. Аз пък не пия. А тя и адрес не дава. Как да разберем в кой град живее. :wink:
krasi92 - майстор
Не се притесняваи. Това не се забравя а пък и жокери има :lol:
Mila Ivanova - помощник
чет ное 11, 2021 5:42 pmMamaMy написа:
чет ное 11, 2021 3:11 pmkrasi92 написа:
Скъпа Мила мисля че Мама Му е вашият майстор.
Не благодаря. Свърши се с казанчета, кранчета, хладилници, фризери и центрофуги. Направил съм предостатъчно служебни. Вече не правя.
Е зависи от снимката де :-D , но Мила не дава. Аз пък не пия. А тя и адрес не дава. Как да разберем в кой град живее. :wink:
В София съм, правя последен опит и после... майстор.
kr1100 - майстор
чет ное 11, 2021 7:50 pmMila Ivanova написа:
В София съм, правя последен опит и после... майстор.
Недей
Илчо Илиев - майстор
чет ное 11, 2021 5:42 pmMamaMy написа:
чет ное 11, 2021 3:11 pmkrasi92 написа:
Скъпа Мила мисля че Мама Му е вашият майстор.
Не благодаря. Свърши се с казанчета, кранчета, хладилници, фризери и центрофуги. Направил съм предостатъчно служебни. Вече не правя.
Е зависи от снимката де :-D , но Мила не дава. Аз пък не пия. А тя и адрес не дава. Как да разберем в кой град живее. :wink:
Еееххх, Приятелю, няма да ни се отвори парашута.... :lol: :lol: :lol:
Искахме да помогнем, но тая година боба скъп...
В нас имам точно такъв цукал и се ползва от 5-6 г, лятос нещо взе заредащия да пуска през минута, все допълва...Като погледнах...еми лекинко изпразващия пуска и ..си правят дует...
Свалих ги, почистих и...газзз..
На работа водата е от друг извор и е по варовита и...познай..Не съм ги броил колко тоалетни има, но са поне 40-50...
Има всевъзможни казанчета, съответно модели механизми, но навсякъде проблема си е варовика...
Има зареждащи, които макар почистени и със сменени уплътнения...е не става...стъпвам отгоре му и.....
При тебе предполагам са по нови казанчетата, старите пластмасови, висящи ,са...кошмар...,но...няма бюджет...

А към Колежката...
Ако целта Ви е да получите адекватен отговор, опитайте се да ни дадете възможно повече подробности и снимки ..
Иначе само се упражняваме в многознаене... :lol:
MamaMy - майстор
Искаме снимки на казанчето и механизмите, не на друго. Както се разбра ще го прави някой в Шопландия. Ние с Илчо сме далеко. Още повече не сме и дърти все още та значи ни сбърка с някои други.
Иначе на всяка жена трябва да се помага. Дори и само по една баница да направи.
Относно хубостта на домакинята също е необходимо предварително проучване. Щото примерно аз не пия. Добре, ще иде Илчо, но ако се наложи да я праща три пъти до магазина за лимонада, не знам колко ще свърши работа. Пък аз най-мразя да довършвам почнатото от друг, че тогава не е ясно на кой да се драсне надника :-D
ky-kyy - майстор
Знам ги аз, водопроводчиците...... :lol:



Изображение
Илчо Илиев - майстор
Ааа, Коле, не плаши така колежката.....
Аз страшно много уважавам хората на които ръцете не са завряни в......,особено жени...
Но ся като ни пусна приказка......коя ще ни викне......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ky-kyy - майстор
пет ное 12, 2021 4:35 pmИлчо Илиев написа:

Но ся като ни пусна приказка......коя ще ни викне......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Щях да пусна една снимка, коя ще ни викне, ама .....ме досрамя 8-[

Тема "Казанчето на тоалетната тече докато се пълни с вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: