Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
venci.ivanov22 - специалист
Здравейте имам една камера (ip )където стоеше на верандата и си гледах докато ме няма ,основно кучето ,че прави бели... Но нещо и стана нито иска да сканира кода нито се свързва с интернет...
Адаптера свети където е захранването значи работи...от копчето за рестартиране също не става нищо ...
Възможно ли да съм Истрил настройките някак?
MamaMy - майстор
Щом си натискал копчето за рестартиране значи вече нямаш настройки. Изтрил си ги. Трябва да се въведе всичко на ново, но ако не си я пускал ти по-добре си викни пак човека. :)
venci.ivanov22 - специалист
чет юли 14, 2022 5:48 pmMamaMy написа:
Щом си натискал копчето за рестартиране значи вече нямаш настройки. Изтрил си ги. Трябва да се въведе всичко на ново, но ако не си я пускал ти по-добре си викни пак човека. :)
Аз си я бях настройл гледах си ама имаше проблем с интернета ... Нещо натисках,държах копчето няколко пъти ... И сега ни приема ни предава...
brum - майстор
Как я пусна първият път? Какъв е модела на камерата? Как е свързана - с кабел или през WiFi-то?
venci.ivanov22 - специалист
чет юли 14, 2022 8:53 pmbrum написа:
Как я пусна първият път? Какъв е модела на камерата? Как е свързана - с кабел или през WiFi-то?
Пуснах си я в контакта тръгна,свалих програмата и със сканиране стана вс 6...
Сега не иска да сканира изобщо
Утре ще напиша модела
Аз мисля че са еднотипни тия камери
krasi92 - майстор
тия камери са около 17985 модела. Вържи я с лан кабел към мрежата да видим. На последък внесоха тотални счупляци.
brum - майстор
Тези отговори са недостатъчно. Дай кратко, ясни и конкретни отговори. Ако не отговориш - ще се налучква и ще е трудно.

Тема "IP камера проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: