Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Amt93 - помощник
Здравейте,

Получих информация за една нова програма за сглобяване на мебели от Икея. Някой може ли да ми даде малко повече информация за нея и как мога да се включа?
miliad - майстор
И вие ли закъсахте с финансите де'а! :lol:
Lutchezar - майстор
И на мен ми излезе подобна реклама, не се вгледах, търсеха се "сглобявачи на мебели", а първият отговор на първия въпрос беше "да, сглобявал съм мебели от ИКЕА". Е имаше и "професионалист съм".
Истината е че новото поколение не знае какво е това отвертка и от коя страна се хваща, не може да смени гума на колело, камо ли на кола, та все повече ще се търсят подобни услуги.
burkov - специалист
Икеа да те озори, говори за доста дефицити. :?

Прикачен файл:
download (1).jpeg
download (1).jpeg (8.67 KиБ) Видяна 2730 пъти


Виж преди 2 седмици сглобявах мебели от виденов...
6 кашона за холна секциика, без нито един маркиран или надписан чарк. Обаче с 30 страници схеми за сглобяване. Разбира се нищо в мащаб.
Имаше списък с размери на дъските и трябваше да се правя на Хорейшо, за да схвана кое за къде е.

Гардеробче със плъзгащи врати... Нито една дъска не е верния размер. накрая чекмеджетата закачт, щото направили шкафа по-тесен :lol:

Ъглово легло с механизъм... няма такъв мазохизъм.
Lutchezar - майстор
Имах познат, дърводелец и мебелист, който си уплътняваше времето между поръчките като монтажник към Айко. Голямо шоу беше, и на него му беше забавно, и не оставаше без да има какво да прави.

Та не мисля че търсят от ИКЕА, а ИКЕА е ползвана само за пример. И евентуално за подвеждане на кандидатите.
vili - напреднал
Здравейте,

Програмата предлага на всички хоби ентусиасти, начинаещи майстори и професионалисти възможността да печелят от своите умения.

Проектът дава възможност на всеки да избере проекта за деня и да получи своето заплащане. Условията за участие са следните:
    възможност сам да правиш графика си
      да избереш работа на трудов или граждански договор
        могат да се включат начинаещи, направи си сам любители, сръчни ентусиасти и професионалисти

        Ако информацията представлява интерес за Вас, бихме искали да научим повече за Вас, като попълните кратката форма на линка по-долу.

        Там ще намерите и допълнителна информация за условията на програмата “Сглобяване на мебели IKEA”:https://bit.ly/3oSwm1H
        miliad - майстор
        Интересно, дали ще пратят любители интусиасти на монтаж на тяхна кухня.

        Тема "Програма “Сглобяване на мебели IKEA”" | Включи се в дискусията:


        Сподели форума:

        Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

        Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: