Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Инам нужда от съвет,кой е по добрия варият,сам да си сглобя една батерия,за което знам че не толкова лесно или да си купа готова и от коя фирма производител да бъде тя,че са толкова много че ме е страх да не се прекарам с някое менте и после да си я чукам от главата.
Lisko - майстор
пон яну 30, 2023 7:58 pmpawka1213 написа:
Инам нужда от съвет,кой е по добрия варият,сам да си сглобя една батерия,за което знам че не толкова лесно или да си купа готова и от коя фирма производител да бъде тя,че са толкова много че ме е страх да не се прекарам с някое менте и после да си я чукам от главата.
Защо не пишеш в темата за Електровелосипеди?
Най-очевидният съвет е - купуваш батерия с гаранция - слагаш я веднага и почваш да я ползваш. Ако още другото не ти е готово, остави купуването на батерията за накрая.
пон яну 30, 2023 10:38 pmLisko написа:
пон яну 30, 2023 7:58 pmpawka1213 написа:
Инам нужда от съвет,кой е по добрия варият,сам да си сглобя една батерия,за което знам че не толкова лесно или да си купа готова и от коя фирма производител да бъде тя,че са толкова много че ме е страх да не се прекарам с някое менте и после да си я чукам от главата.
Защо не пишеш в темата за Електровелосипеди?
Най-очевидният съвет е - купуваш батерия с гаранция - слагаш я веднага и почваш да я ползваш. Ако още другото не ти е готово, остави купуването на батерията за накрая.
Благодаря ти все пак за съвета ти,наистина купеното с гаранция си е най добро,но не мога да се спра на определена фирма която прави такива батерии,адски са много,а зщо не съм писал точно в телата за електровесипеди,съвсем честно да си презная не можах да я открия къде е точно.

Тема "Избор на добра батерия за велосипед" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: