• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Здравейте, отскоро отворихме уеб сайт свързан с производството на комарници, главно в гр. Добрич и областта. Бих искал да ви попитам за съвети и насоки как да намеря нови клиенти? Маркетинг на подобен "нишов" бизнес върви ли? Реклами по социални мрежи?
Последна промяна от Virtex на пет юли 12, 2024 1:00 pm, променено общо 1 път.
Причина: премахната реклама
Andri01 - майстор
Върви ,но не и тука!
torbalan - Дървен философ
Да рекламираш комарници в Добрич в интернет си е чиста загуба на време...

Освен в някоя фейсбук група.
iliya_i - майстор
Развъждай комари и ги пускай под прозорците на хората.
zz_stefanov - майстор
А мога ли да постна конкурентния сайт с bg накрая, който пък работи с локални подизпълнители :)
MamaMy - майстор
Аз дори не съм сигурен, че този комарник е човек. Повече ми идва на бот.
Ал_ - специалист
ср юли 03, 2024 10:22 pmMamaMy написа:
Аз дори не съм сигурен, че този комарник е човек. Повече ми идва на бот.
\:D/ Еййййййй, веднъж да те хвана в грешка! Това е комар, използващ AI за да произвежда, рекламира и продава рехави комарници. Гениално, честно казано - хем осигурява храна за себе си и многобройното си семейство, хем пари прибира за това :shock:
В тази връзка още едно предложение за нишов бизнес - здравословно кръвопускане с биокомари :-D та едно време са ползвали гнусни пиявици, егати!
А ако комарите си парфюмират крилете с лавандула и отвара от валериан - ето ти и съпътстваща услуга - отпускаща ароматерапия
MamaMy - майстор
Това ще е виртуален комар. Лошото е, че пие реална кръв. След такива сърби най много.
kozl - майстор
Помня в Поморие имаше мноо комари кръвопийци.
Немаше реклами тогава, но имаше комарници с гущери :shock:
Начи по комарника пълзят гущерчета и чакат. Чакат комара да влети като торпедо и да се забие в мрежата и да почне да се промъква през мрежата. Първо главата, после крилата и комара е вътре. Е да ама гущерите само това чакат, някой комар да се закачи на мрежата, припкат до него и лапат.
Така беха гущер-комарниците.
Но имаше и комари бол. След като запълниха част от блатата със сгради с комарници и комарите драстично намалели :roll:
stefanjor - специалист
Ноу Хауто

Прикачен файл

Mosq.jpg
Mosq.jpg (55.36 KиБ) Видяна 553 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Как да намеря бизнес?" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: