• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
JDM - напреднал
Има ли екранировка срещу кълбовидна мълния.
fox_vt - майстор
То хубаво колега ама това екраниране има смисъл когато на покрива ти или на съседния има поставена клетка на оператор.Във една средно модерна къща(апартамент) има една камара устройства които излъчват ЕМ във самия апартамент и екранировката в тоя случай не важи.Може да ти прозвучи смешно но леглото и по скоро главата ти докато спиш трябва да е на север или евентуално на изток,но в никакъв случай на юг или запад,колко е вярно нз но водело до същия симптом който описваш.
vvventsi - специалист
Ако е панелка си има екранировка-арматурата!
Здравейте, Участници във форума!
Сърдечно благодаря за безценната информация, която спаси живота ми!
Бъдете здрави!
Последна промяна от argentata на пет юли 06, 2018 8:28 pm, променено общо 1 път.
crez - майстор
пет юли 06, 2018 11:29 amargentata написа:
На горния етаж, от години се експериментира , денонощно с психотронен генератор. Не знам, дали е с участието на българското правителство или си е тихомълком експеримент с народа от чужда държава!
:lol: :lol: :lol: :lol: господи събери си версиите на земята. Като имаш подобни съмнения, има инспекция по труда,тя разполега с прибори за измерване на такива полета,повикай ги да проверят и тогава пиши,ако установят такива излъчвания.
ООООООООО, веднага подадох писмен сигнал в МВР :) Тук, всеки се спасява поединично! Факт!
Чувала съм за подобни мобилни лаборатории, но ... как да стигна до тях?... И какво ли биха направили??? ... ...
Исках, да благодаря и да бъда полезна ако и друг се е сблъсквал с подобен проблем...
crez - майстор
Иди на село,тама няма нищо :lol: :lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Екраниране на апартамента" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: