• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
krasiorocknroll - специалист
В старото студио на група КЛАС бяха използвали 2мм ламарина за облицовка,която беше заземена :wink:
mitcd - специалист
munter4e написа:
извиняваи немога да те разбера какво имаш в предвит ...
Нищо немам в предвид-шегувам се!Кажи да не те е страх да не хванеш някоя болест или си усетил нещо от тия токове.Кажи ако има нещо че да вземем и ние превантивни мерки?
munter4e - напреднал
хехе много забавно еи
Nemski - специалист
а ти мислиш ли че тези физични явления са толкова силни? то ако беше така до сега енергото и топлофикация да са фалирали отдавна :)
munter4e - напреднал
немисля че трябва да се случи нещо краино за да се вземат мерки по него.
Това си е мое мнение и аз искам да си взема мерки защото непрекъснато имам главоболия и докторите незнаят защо ,нокато направих няколко опита и лично за себеси реший че това ми влияе
(може и да е плацибо ефект разбирасе)
и заради това попитах дали някои ще може да ми помогне да ми даде информация т.н.

п.п.
ако се използва алуминии за екранира тои покачва температура в стая през зимата и пази хладно през лятото (това относно топлофикация)
stamenov1 - специалист
Алуминиеви плаки се използват в офсетовите печатни машини, може да си потърсиш от печатниците такива плаки които не са нужни вече, дебелината им е 0.5 - 0.8 мм. Има ги в различни размери.
В Практикер има метална мрежа за прозорци, с такава са изолирани кабинките във физиотерапиите където има вълнови излъчватели, но всичко се заземява.
За да не изолираш цялата стая може да го направиш като балдахин, хем ще пази от ел. маг. вълните, хем от комари, мухи и др. насекоми.
Иначе съм съгласен, че страдаме от прекомерно електромагнитно замърсяване, но такова поле в стаята ще ти вкарва и елктроинсталацията.
Значи я шкартираме. :-D
Иначе пещерните хора са живеели здравословно :?: но кратко :lol: .
TeodosiuS - помощник
munter4e написа:
Много се извинявам забреавилсам да умножа по 1'000'000 че да стигна до желатана честота :)
Идеята ми е следната искам да си екранирам спалнята.
Ще дам един пример:
Поставяте метален къб ( цилиндър) създавате около него магнитно поле с постоянен интизитет и пускате обекта да се върти .Не след дълго тои става червен (ако е стомана на 800 градуса по Целзии започва да се оцветява) и не след даго започва да се да се топи. Това се далжи на генерираните токове вътре в него.

Е нещо подобно се случва със всеки от вас по цял ден ...
Че те това е основната идея ..........

Въпрос: Ти по цял ден вкъщи ли си седиш или ще си правиш и екраниран вседеход.... е ако караш кола тя действа като фарадеев кафез.
Добра идея, ще взема и аз да си направя един екраниран шлем и дуспехи :idea: :lol:
TeodosiuS - помощник
Ходи повече по планините. Аз съм от София и днес бях на вила в Бояна, правихме си бар-б-кю. Ходя на Витоша. Чат пат се пренатоварвам, но когато се живее с природата бързо се възстановяваш.

Спортувай, карай колело примерно. Така ще можеш да разкараш отрицателната енергия от главата си. Използвай TFT монитор вместо CRT, стой 2 пъти по-малко пред компира. Яж и пий чисти неща.
emil_v r - майстор
Яж и пии чисти неща .
Откъде ще ги вземе ?
Остана във Варна и да диша чист въздух :sad:
Нумерче, земи направи три лесни неща -
Иди за 2 лв да ти измерят кръвната захар,
Измери си КРЪВНОТО с Омрон 3 пъти
или когато те боли точно главата .
Има такива свестни доктори че ще ти кажат причината само като те видят от 10 метра :)
Иди на скенер да ти огледат отвътре главата ,
накрая .
Виж има ли връзка болките с евент. тревоги или ядове.
Не е от радиовълни , само губиш време, може и да е сероизно, а не е за напреви сам .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Екраниране на апартамента" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: