Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
DundyTheCroc - майстор
Говоря за равно, на баир кой колкото може. Под 2 цола слик какво имаш предвид, баш слик или просто гума за асфалт с канали за отводняване?
И да уточня, говорим за 4 километра, споменати в предишното мнение, а не за преход от 50-100.
radius - майстор
Примерно любимите ми гуми, които ме оставят вече (тя едната се и скъса), но са спрени от производство.
Nokian All Weather Slick

Прикачен файл:
aws.jpg
aws.jpg (6.44 KиБ) Видяна 1245 пъти
Искам да те видя как влизаш в офиса, след като си направил средна 30 с байка до него па макар и за 4км :lol:
storming - специалист
Здравейте,

Ако може да попитам тук, за да не отварям нова тема.
Става въпрос за батерия на електрическа тротинетка.
Може ли да се каже, на база долната снимка, че клетка 5 е дефектирала?
Моля ако някой има познания за мнение.

Благодаря.
Прикачен файл:
Screenshot_2023-09-08-18-22-11-118_app.peretti.m365tools.jpg
ESPACE - майстор
Най малкото е изтощена, а защо се е разбалансирала, божа работа. Проблем с BMS или саморазряд не се знае. Трябва да се зареди индивидуално до нивото на другите клетки и да се остави в покой 24 часа и да се види дали се саморазрежда
storming - специалист
Вчера я оставих да се зарежда цяла вечер. На сутринта приложението показваше 92%, а клетките изглеждаха що годе балансирани.
Покарах малко и батерията приключи осезаемо, доста по-бързо. На финала като я закачих клетка 5 беше пак с нисък заряд.
Когато изключа тротинетката за 2 мин и я пусна пак, и индикацията и приложението показват по-висок заряд, от колкото е бил преди изключване, но пък доста бързо пада след това.
Има ли как/какво да опитам да направя или просто си е отишла?
ESPACE - майстор
Прочети пак какво съм ти написал.

Тема "Електровелосипед" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: