Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
Имам един въпрос и той е следният Каде мога да си намеря ОСБ2/3 над 20мм дебелина .Във Варна обиколих почти всички магазини (според мен) ходил съм до Топливо - нямат до Бриголаж - нямат до Практикер - нямат ако някой знае някои магазин моля да го напише Мерси !!! :? :? :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
"ОСБ2/3 над 20мм дебелина " ОСБ2/3 какво е?
Хо-хо! Нима имаш предвид OSB тип 2 или 3 с дебелина над 20мм?
Ако е така, то ... в България се произвежда и продава само 2 и 3. И максималната дебелина е 22мм.
Търси в складовете за плоскости. Поне в русе в супермаркетите продават само залежали лъскави неща, а не материали.
За Варна знам MAXIM.
Мерси за отговорите !!! Казаха ми за някакъв склад под Мерто и смятам да отида да видя дали ще има иначе май ще трябва от Бургас да си вземам :razz: защото вече от месец и половина правя ремонт в нас и тези плоскости ме забавиха много мислех вече да съм привършил.Тези плоскости ми трябват за нещо като подложка за ламиниран паркет защото в нас е гредоред .Гредите са през ~50см някой може ли да ми даде мнение колко дебели трябва да са ОСБ-тата и какъв вид да са .Един приятел ми препоръча осб тип 3 над 20мм дебелина . :?: :? :?:

Тема "Малко помощ в търсенето :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: