• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
mladkal - майстор
Мастерадмин, на въпроса ти какво бих си купил от онлайн магазина:
Ще си купя всичко, което не мога да намеря никъде другаде. Ще си закупя и разни неща които изтребват с цени.
На този етап никъде не съм намерил по БГ онлайн шоповете качествени часовникарски отверки - качествени наистина.Примено нещо на Гуардон Валорб или аналогични швейцарци.
Бих си купил микро стругче или поне координатна масичка, за да си изработя такова стругче.
Бих си купил всичко, което бихте ми продали с любов и уважение. :lol:
Във всеки един момент желая успех в начинанието ви!

ПП. Примерно един сайт български за фото техника е дал примерни цени - град/килограми пратка/цена. Това е идея за вас. Така нсеки може да си сметне кое колко ще му излезе!
bombeto - напреднал
Бих купил всичко от цимент до фазомер но ми го продайте с желание за това нее допостимо да знамповече от продавача за стокота му с уважение :wink:
griffin - майстор
бих си купил консумативи към техниката която имам, ножчета, дискове, разни други инструменти крепежни елементи и т.н при мен чест проблем е това, че от време на време се зарейдам с винтове консумативи и други неща за работилницата но много често изпадам в ситуацията да обикалям 2-3 квартални железарии защото нямат необходимите ми неща. Тук в интернет магазина обаче трябва да се наблегне на хубавите снимки и възможно по детайло описание на артикула. И така добре е да се предлагат неща с стойност в смисъл които са наистина хубави дори и да са малко по скъпички, защото понякога трябва да се обикаля за да се намерят подходящите инструменти и материали.

Мдаа сега вече като почвам малко по активно да се занимавам с ръчкане в работилницата :-) започвам да усещам какво ми липсва, доставките на материал се оказват трудна работа, трябва да изгубя един ден предполагам в работно време само да отида до склада да си избера материал, не мога да намеря примерно комплекти фрезери, по железариите миналата седмица не успях да намеря даже плоска пила за дърво ебаси, всички тия дреболии ми губят страшно много време и би било да мога да си поръчам нещата на куп и с един курс примерно да ми се доставят, а в момента ми излиза по евтино да си поръчам неща през ебей отколкото да отида до кварталната железария да не говорим че половината неща въобще ги няма а за другата половина които ме интересуват продавачите дори и не са чували какво е това :-)
popaslaptopa - напреднал
ето от тези материали бих си купил: ..... оказва се че в България никой не внася от тези така удобни нещица! Аз лично съм си ги донесъл от Швеция там са задължителни.

Прикачен файл

Image009.jpg
Image009.jpg (36.05 KиБ) Видяна 10337 пъти

Прикачен файл

Image010.jpg
Image010.jpg (35.97 KиБ) Видяна 10337 пъти
UNIOR - модератор
Колегата би ли обяснил що е това и закаво се използва, ако намери за удачно може и отделна тема в съответния раздел да пусне, с по подробно описание на горепоказания обект за целта на създаването му и как се използва предимства, кътатан акат и.
tubleron - специалист
Аз предлагам да си порачваме маистори по интернет.Трябва ми шпакловчик,порачвам си и ми го пращате.Трябва ми дърводелец-пращате и т.н. Цените да са сносни и това е. Вместо с месеци да рърсим,направо да си ги поръчваме от тук :-D Е? Не е ли добра идея :)
докера - специалист
UNIOR написа:
Колегата би ли обяснил що е това и закаво се използва, ако намери за удачно може и отделна тема в съответния раздел да пусне, с по подробно описание на горепоказания обект за целта на създаването му и как се използва предимства, кътатан акат и.
Малко късничко ще отговоря на колегата , но информацията за тези нещица предполагам ще е интересна за доста хора :wink:

Имаше една доста обширна тема , в която се разрази спор кой начин на свързване в разкл. кутии е най-правилен и ефикасен - с усукване или със стягане в клеми.
Та тези две чудесии са точно за дозатягане и изолиране на връзки чрез усукване на проводниците . "Червената шапчица" сигурно има вътрешна резба :wink: - на снимката не се вижда ясно .
Наистина ще е добре да ги има в магазина .

п.п. Дано не съм сбъркал / снимките не са много ясни/ , но става въпрос за нещо подобно на това :
Изображение
и къде аджеба се продава тва?
един път ми мина през ръцете много е удобно за работа
докера - специалист
Доста са трудни за намиране :wink: При нас ги поръчахме покрай другите материали от каталога на Klauke .
По магазините не съм ги виждал .
alfman - напреднал
В БГ качествените продукти да ви кажа се уверих трудно се намират, при все това продават се в складове и на доста по ниски цени от магазинните. Магазините са заляти с масови стоки и заприличват като тези за "1лев". Но когато потърсиш нещо качествено го няма. Давам ви пример с продуктите на церезит. Предлага се само СМ11 или СТ126 и то на цена оле мале.... Намерих предствителите на Хенкел в БГ и тяхната база и за ремонта в къщи използвах изцяло техни материали, които ми спестиха 25% от това което бих заплатил в един магазин за строителни материали. Така е и с останалите неща. А усукването от стари майстори го знам е най-здравата връзка за разклонителна кутия.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Кажете какво да зареждаме." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: