• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
Аз предпочитам марковата техника като например " Bosch или Hilti " , но по марковите им магазини не се купуват . Ще се радвам във вашия магазин да има нещо такова , което може да си позволи човек .
masteradmin - майстор
повече неща трябва да се пипнат. Все още мисля по въпроса. Искам да има всичко от А до Я и да е по евтино от нормален магазин а колко ще стане времето ще покаже.
Duke_BG - специалист
тениските са лесни за търговия от гледна точка на теглото и габаритите им, но всички неща които могат да се предлагат в един магазин "направи си сам" не са толкова безпроблемни . т.е. заслужава си за скъпа техника например, но за всичко останало ще ти се наложи откриване на складове (или т.н. логистични центрове) в различните градове, което си е доста сложна задача
пожелавам ти успех
masteradmin - майстор
заклевам се ще го направя........
anto81 - напреднал
ПАРВО ИСКАМ ДА ПОГЕЛАЯ УСПЕХ ЗА НАЧИНАНИЕТО , АЗ НАПРИМЕР САМ МАНЯК НА ТЕМА ИНСТРУМЕНТИ И СЕ ЧУДИА КАК ТОЧНО ЩЕ СТАВА ПАЗАРУВАНЕТО ЗАЩОТО АЗ САМ ПРЕДИМНО РАБОТЯ НА ЧАСТНО И Е ТРУДНО ДА СИ ОСИГУРИ ЧОВЕК КРЕДИТНА КАРТА НАПРИМЕР НЕ САМ МНОГО В ЧАС С ТЕЗИ НЕЩА И ЗА ТОВА ПИТАМ :roll:
velsi - Почетен майстор
Кредитна карта не е никакъв проблем да си извадиш. Сега банките се надпреварват с оферти. Това е бъдещето. Но в нашия случай едва ли ще ти е необходима. Доколкото схващам става дума за плащане с наложено плащане - стар и изпитан метод.
anto81 - напреднал
благодаря за отговора реално погледнато какво да се пьна като скоро ще се разбере но все пак мерси :? :-D
masteradmin - майстор
В начало ще бъде с наложен платеж, плащаш като го получиш на място. Нещата или ти идват с куриер в къщи или в офис на ЕКОНТ до поискване.
anto81 - напреднал
мерси много така наистина е наи добре
nigery - специалист
Според мен в такъв тип магазин трябва да се продава всичко по темата на сайта, но по важно е времето за което стоката ще бъде доставена.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Кажете какво да зареждаме." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: