• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
masteradmin - майстор
Всеки да напише какво би купил он-лайн. Латекс, чук отверка панти и т.н.. А може и да напише какво не би купил он-лайн.
Онуфри
аз бих си поръчал не само инструменти, но и електронни части и компоненти.
masteradmin - майстор
За начало София, поне докато не регламентираме теглото на стоките към доставната цена за провинцията. Представете си че някой от Бургас си поръча една торба цимент. Имайте търпение още една седмица.
Arata
Магазинът можете да го направите на принципа на ИКЕА - предлагате всички части, подробни чертежи, инструменти, а клиентите идваме купуваме и си го сглобяваме вкъщи сами. Вие държите по-ниски цени защото имате склад на едро със само една продавачка на касата за излизане,/и айде еднократна инвестиция за камери вътре за рафтовете:)) но нямате разходи по сглобяванете на мебелите, транспорт, хамали и т.н. Ние идваме при вас, защото имате ниски цени, качествени материали и описаното в сайта /тук/ отговаря на предложеното на живо.
Аз напр в момента търся:
-Дунапрен /в момента конкретно търся д/ш/в= 200/130/15/ - четири броя + отделни парчета с разл размери
-Дървени плоскости - талашит, МДФ, ПДЧ, чам /изсъхнал/ - разл размери
-Гипс, вар, цимент и т.н / н.п. за всички материали да дойда да си взема на място със собствен транспорт/
-Инструменти за дървообработване /фреза, прободен трион и т.н./
-ВИК връзки, сглобки и т.н.
- акрилни бои, латекс
- гипскартон
- домакински джаджи:))
и др.
А ако ми направите и денонощен магазин - цена няма да имате, обикновено 75% от нуждите си ги установявам след 20:30 :lol:
velsi - Почетен майстор
Аз например търся 3 мм Депрон (трябва ми за неизолационни нужди), защото се оказа, че в нашия град такова нещо никъде не се продава. Ако имаше начин да се достави онлайн бих си поръчал 1-2 листа.
Преведени на български език списания по темата.

Материали за декорация на стени, мебели, интериор.

Гоблени, рамки, прежди и модерни прибори за пачуърк, батик.

Адреси с препоръки и снимки от работата на майстори. Трудно и почти невъзможно ми е да открия майстори за еденични или дребни поръчки, когато имам идея, а нямам умения.
Стефан - майстор
За рамки за гоблени мога да препоръчам майстор във Враца. Вече имам няколко перфектно направени рамко по мой избор на материал, размери и шарки
Деян
Ужас! Захванали сте се с нещо дето грам не разбирате.
masteradmin - майстор
Времето ще покаже. Чесно казано вече имам един ол-лай магазин.
Тениски :) Не че има нещо общо но смятам че електронната търговия сега стартира.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Кажете какво да зареждаме." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: