• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
masteradmin - майстор
Вече има един интернет магазин времето е 24 часа, по скоро стоките над килограм са ми проблем.
velsi - Почетен майстор
Теглото не би трябвало да ти е проблем. Куриерските фирми приемат и носят всичко. По-скоро проблема е с цената за доставка на по-тежките стоки. Естествено никой не би си поръчал торба цимент онлаин.... Предлагам ти да вземеш тарифата на Еконт примерно и да я направиш с едно php да се изчислява сумата за доставка директно на сайта при поръчката. По западните сайтове е така. По този начин клиента ще знае още при поръчването какво да очаква, а не някоя финансова тесла.
masteradmin - майстор
Вече съм го направил : това е сайта ми за тениски Благодаря надявам се скоро да стартирам.
stan_01985 - напреднал
SMESHNA RABOTA VSE EDNO PRAVIAT METRO
doni - помощник
След като сайта е "направисам" може би няма да е никак лошо и магазина да е от същия род < направи си сам >
Profi Stroi - специалист
Не знам но лично мое мнение е че зимент и вар си има навсякуде
Явно е етеш усърдно и както предполагам си забелязал хората имат интерес към по настандартни неща или поне това е мое мнение
А именно и такива стиоки биха търсени според мен макар и след това да минат през графата Направи си сам
може да има и лични предпазни средства
crez - майстор
velsi написа:
Аз например търся 3 мм Депрон (трябва ми за неизолационни нужди), защото се оказа, че в нашия град такова нещо никъде не се продава. Ако имаше начин да се достави онлайн бих си поръчал 1-2 листа.
Бриколаж или практикер няма ли в Търново,аз си облицовах отвън два кошера от тънки дъски,супер ефект.
velsi - Почетен майстор
Има Практикер, но когато съм писал това още нямаше.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Кажете какво да зареждаме." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: