• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
solo5 - майстор
то хубаво, ама оня ден в Практикер видях CERESIT СМ17 на цена 29,99лв и май беше на промоция :lol:
аве тия луди ли са :?
naB4o - специалист
popaslaptopa написа:
.....от Швеция там са задължителни.
В САЩ са също задължителни, и малко ме е яд че не си чопнах по-предното лято :)
А иначе за магазина, ако имам нужда от нещо, каквото и да е бих си го купил он-лайн. От опита ми като он-лайн купувач, съм забелязал, че:
1. Всичко он-лайн е по-евтино с около 3-7%(дори и със доставката)
2. Доставят ти го до вас
3. Идеално е ако нямаш много време да обикаляш, или пък магазините са затворени след като приключиш работа
Предложение: Може да си сложите и връзка с пейпал :) много е удобно, а чрез пейпал потребителите Ви, биха били още по-сигурни при транзакцията на сумата за покупките им :)
Успехи !
Iliev Labs - специалист
Аре бе МАСТЕР, кво направи с тоя магазин?
Продавай каквото имаш за продан. Що не го направиш онлайн търговски център? :lol:
Не се шегувам, Дай и на други да си направят магазинчета в твоя саит. Както го правят и Ебаи. Така ще има място и за търговци на дребно, и за вносители. И най важно - за малките производители и занаятчий. Като нямаш стока, дай възможност на другите да продават! Вече ти си преценяваш кое е по темата и кое не. А ако успееш да го направиш, така че да може и ние клиентите да можем да оставяме фийдбек, ще бъде доста удобно за всички!
Веднъж да тръгне, всички ще помагаме!
Трудно ще се оборудва магазина ,на мен примерно ми е необходима печка за сауна на дърва която се пали от съседното помещение /с тунел/за да завърша сауната която съм започнал да правя
С удоволствие ще ти стана доставчик на силикони, акрилати, пяна,
пистолети за тях и други подобни.
Snejina - специалист
Добре де,в крайна сметка има ли магазин или не?? Аз бих купила строителни материали... :?
0890407230 - помощник
:?: ако има магазин ??
Бих си поръчал 100-150 кг винкел и профили.
От он лайн магазин бих купувал строителни материали, арматура, железа и от инструментите - най-много да си взема бургии и електроди. Друго бих искал да го видя и пипна преди да го купя :cool:
blv - специалист
Като преровиш темите, ще забележиш че има стоки които трудно се намират или отнема повече време отколкото да си го поръчаш.Към тази насока мисля че трябва да се работи. Бих купил всякаква стока ако не я намеря за един ден по магазините и я имаш.
masteradmin - майстор
Магазина е готов, но самата търговия по интернет е доста сложна. Предполагам че до лятото ще го пусна. Просто не обичам посредствена работа.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Кажете какво да зареждаме." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: