Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
bulhomes2 - майстор
Сега не знам "законно" ли е да пускам такава тема, но "гедоретата" са много хубави и евтини и ще се радвам, ако помогна на някой съфорумец. В офроуда има тема за групова поръчка на едно пале с гедорета и така излизат по 95лв. Аз лично преди да се убедя, че цената е добра питах производителя - той ми прати сайтове на негови дистрибутори и цената беше около 3 пъти по-висока. Доколкото знам, това е вече трето пале, което поръчват.
Тук има някакъв PDF от производителя.
Това е темата в офроуда
А това е "гедорето" (слагам ги в кавички, защото не е марката "Gedore", но по-лвсно се разбира така)
Прикачен файл:
Gedore.jpg
Gedore.jpg (26.04 KиБ) Видяна 6909 пъти
здр.сега погледнах темата ти и ме заинтересова ако има и други може да си вземем
bulhomes2 - майстор
Много хора си купиха и аз си купих. Наскоро в един сервиз гледам същото - каза, че му го донесли от Германия за 150 евро. Тези вече дойдоха и не знам дали ще поръчва пак от тях. Сега гледам, че се събират за едни по-големи за по 200 лв, но е в друга тема в Офроуд форума. Потърси там!
bulhomes2 - майстор
В първия пост съм сложил линк към ПДФ на производителя (май). На вилата ми е и най-вероятно ще забравя да му търся точното име. Ама то и свърши тая история с него.
xaus - помощник
Аз съм навит , но като гледам тук няма голям интерес :?
bulhomes2 - майстор
Тя тази поръчка свърши още преди Нова година. Ама гледам, че в офроуд форума постоянно има такива теми за гупови поръчки.

Тема "Групова поръчка за "гедорета" по 95 лв." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: