• 1
  • 2
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
Todi7 - специалист
Здравейте сръчковци!Търся да си купя работещ монофазен двигател 1.1кw 1400об.ама да не е от китайските..
Ако някой има излишен,моля да ми пише на л.с. или в темата.Благодаря за вниманието!
hidrazin - майстор
Нещо си се объркал. Бегай в продвалника...
:partyman:
Todi7 - специалист
[quote="hidrazin"]Нещо си се объркал. Бегай в продвалника...
:partyman:[/quote]
Рано си почнал колега с тая студена бира и гледай,да не те пресече :butthead: в тая жега :yawinkle:
В " продавалника " не разрешават обяви със заглавие-търся,купувам,диря си...така че тук ми е последната надежда!
Чираче - майстор
Не виждам какъв е проблема да има раздел купувам-продавам-подарявам? Във всеки един форум го има. Тук Тани наложи това изискване, като се изявяваше като бог с правата, които му бяха дадени. Тани, нищо лично, но не беше прав, според мен. :?

Аз съм на мнение, че трябва да има такъв раздел. На всеки му се намира нещо излишно, но годно за употреба.
hidrazin - майстор
Todi7 написа:
Рано си почнал колега с тая студена бира и гледай,да не те пресече :butthead: в тая жега :yawinkle:
В " продавалника " не разрешават обяви със заглавие-търся,купувам,диря си...така че тук ми е последната надежда!
Ей сега отивам да го преместя в другия крачол...
То не се иска много акъл да проумееш че в продавалника не трябва да пускаш реклама "търся,купувам" а да преровиш рекламите "електродвигател".
Нооооо... за това е необходим поне малко акъл. И пет минути преглеждане за да намериш това:
Ел. двигатели 1.1кв на 1400 оборота ABB
Ма то много трудно, чак се изпотих от зор... :lol:
Чираче написа:
Аз съм на мнение, че трябва да има такъв раздел. На всеки му се намира нещо излишно, но годно за употреба.
Аз пък съм на мнение че не трябва да има такъв.
И за моя радост на никой не му дреме ти какво мислиш.
:partyman:
Чираче - майстор
hidrazin написа:

Аз пък съм на мнение че не трябва да има такъв.
И за моя радост на никой не му дреме ти какво мислиш.
:partyman:
Ти пък, да не вземеш да си помислиш, че на мене ми дреме за твоето мнение. Не се опитвай да изразяваш мнение от името на всички. ТЕ ще си кажат....
Todi7 - специалист
[quote="hidrazin"][quote="Todi7"]Рано си почнал колега с тая студена бира и гледай,да не те пресече :butthead: в тая жега :yawinkle:
В " продавалника " не разрешават обяви със заглавие-търся,купувам,диря си...така че тук ми е последната надежда![/quote]
Ей сега отивам да го преместя в другия крачол...
То не се иска много акъл да проумееш че в продавалника не трябва да пускаш реклама "търся,купувам" а да преровиш рекламите "електродвигател".
Нооооо... за това е необходим поне малко акъл. И пет минути преглеждане за да намериш това:
[url=https://www.olx.bg/ad/el-dvigateli-elek ... 62Oms.html]Ел. двигатели 1.1кв на 1400 оборота ABB[/url]
Ма то много трудно, чак се изпотих от зор... :lol:
[quote="Чираче"]Аз съм на мнение, че трябва да има такъв раздел. На всеки му се намира нещо излишно, но годно за употреба.[/quote]
Аз пък съм на мнение че не трябва да има такъв.
И за моя радост на никой не му дреме ти какво мислиш.
:partyman:[/quote]
Дано да разбираш,че има разлика м-ду трифазен и монофазен двигател.Ама явно ,заяждането ти е силната страна.Аз от години търся по тия сайтове,той за секунди ми намерил...смешник.
Ами като не можеш да помогнеш,не пречи поне !
Todi7 - специалист
[quote="gogo7777"]http://mmotors.eu/produkti/elektrodviga ... -el-motori[/quote]
Благодаря колега за линка!Ако не намеря някой ползван,може би ще се възползвам от това предложение.Цената не е толкова страшна,колкото на някои други места. :tonqe:
nikolson - майстор
Прикачен файл:
el.PNG
el.PNG (41.85 KиБ) Видяна 3374 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Търся си ел.двигател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: