• 1
  • 2
Какво стоки бихте искали да пуснем, начин на доставка плащане и т.н.
lov - майстор
В другата тема добре се включи ама тука направи ужасна грешка и тръгна с рогите на пред. Повярвай ми ако не бях ти запомнил ника ти тая тема хич нямаше и да я отворя. Няма да ти обяснявам къде какво и що но като поразровиш във форума ще разбереш кой какво разбира от двигатели и тоци. Като ти гледам фона на снимките ми е ясно с какво си изкарваш хляба. Но явно със съвремените средства за информация си зле. Линка на Хидрата беше много точен и ако беше им разгледал всичките обяви вероятно щеше да намериш каквото търсиш. А имат и телефони да не говорим че по някога не знаят и какво още имат неописано по складовете. До сега само един път не са успели да ми намерят това което търся като двигател.
Todi7 - специалист
[quote="lov"]В другата тема добре се включи ама тука направи ужасна грешка и тръгна с рогите на пред. Повярвай ми ако не бях ти запомнил ника ти тая тема хич нямаше и да я отворя. Няма да ти обяснявам къде какво и що но като поразровиш във форума ще разбереш кой какво разбира от двигатели и тоци. Като ти гледам фона на снимките ми е ясно с какво си изкарваш хляба. Но явно със съвремените средства за информация си зле. Линка на Хидрата беше много точен и ако беше им разгледал всичките обяви вероятно щеше да намериш каквото търсиш. А имат и телефони да не говорим че по някога не знаят и какво още имат неописано по складовете. До сега само един път не са успели да ми намерят това което търся като двигател.[/quote]


Аз ли не съм го написал ясно или вие не можете да четете?Аман от хейтъри и всякакви заядливи задници :finga:

"Ако някой има излишен,моля да ми пише на л.с. или в темата."
hidrazin - майстор
Мине се, не мине и във форума се пръкне по някой трол... Прост и с липсващи първи 7 години.
:partyman:
Todi7 - специалист
[quote="hidrazin"]Мине се, не мине и във форума се пръкне по някой трол... Прост и с липсващи първи 7 години.
:partyman:[/quote]


Направих си труда,да прочета 4-5стр. от твоето "творчество" тук във форума...Ми то освен спам,просташки подмятания и повтарящи се изтъркани селски лафове -използвани също и тук в темата ,друго не открих!Явно толкова ти е умственият багаж.
Имаш няколко опита да обясниш нещо, но не ти се е получило.Не прочетох нищо градивно,позитивно в твоите писания.Ти си човек ,негативно настроен към околните със някакво високо самочувствие,без никакво покритие-разбира се.Обидно ми е да падам на твоето ниво и за това искам,да те помоля,да спреш да спамиш темата ми.
Явно ,тук на модераторите зле им плащат и не си вършат стриктно задълженията! :lol:
hidrazin - майстор
Ти кое не не разбра от това???
А относно:
Todi7 написа:
"Ако някой има излишен,моля да ми пише на л.с. или в темата."
Щом кат толкова се молиш, аз имам един. Не ми е излишен но мога да ти услужа да си свършиш работата.
Дано ти хареса и на вкус. :cool:
:partyman:
P.S. Аз пък ти прочетох всичките постове и .... НИЩО. Никаква полза от теб за тези 8 години.
Все толкова неграмотен да напише един пост с цитат като хората...
Todi7 - специалист
Ти май предложение ми правиш :goodman: :heart: ама ще те разочаровам,не си падам по мъже(ако си такъв въобще).Пък и съм дърт,грозен и дебел и от компютри не разбирам :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Търся си ел.двигател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: