Съвети за начинаещи готвачи.
papogai - специалист
Интересувам се от различни видове Интересувам се от различни видове Автоклави /стерилизатори за консервиране.Очаквам коментари за ефиктивност и модели .Очаквам коментари за ефиктивност и модели
preslav - майстор
Не съм сигурен дали мога да ти помогна, но съм запознат с теорията на автоклавите - разкажи нещо повече за нуждите си, а току виж бих могъл да те насоча и по-конкретно!
Ако не искаш да занимаваш всички с проблема си можеш да ме потърсиш на лични или си напиши мейла за да ти се обадя!
Спорна!
atanasov2004 - специалист
Голяма тенджера по налягане е най елементарния "автоклав"...просто температу
рата на обработка е по висока...т`ва е общо взето.
stiv1961 - майстор
papogai написа:
Интересувам се от различни видове Интересувам се от различни видове Автоклави /стерилизатори за консервиране.Очаквам коментари за ефиктивност и модели .Очаквам коментари за ефиктивност и модели
Защо се повтаряш :-D ,Дюран Дюран,Баден Баден :-D :-D :-D
papogai - специалист
preslav написа:
Не съм сигурен дали мога да ти помогна, но съм запознат с теорията на автоклавите - разкажи нещо повече за нуждите си, а току виж бих могъл да те насоча и по-конкретно!
Ако не искаш да занимаваш всички с проблема си можеш да ме потърсиш на лични или си напиши мейла за да ти се обадя!
Спорна!
imeila e;streltsi777@abv.bg

Тема "Интересувам се от Автоклави /стерилизатори за консервиране." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: