Съвети за начинаещи готвачи.
baharkadirov - специалист
Ако е останало нещо Илияне......прати по куриер да опитам....Поемам разноските...... :)
Илиян Илиев™ - майстор
В момента го дояждам и май ще ми остане и утре за закуска. Понеже утре е почивен ден няма как да ти изпратя. Съжалявам. :-D

А наздраве :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
baharkadirov - специалист
Достатъ4но ми е,4е се съгласи да изпратиш... :wink: ....Все едно съм го опитал....Мерси.....и наздраве....
boltik - специалист
=D> Не си спомням,но като малък нашите го приготвяха с пресен лук и ми допадаше.Сега какво ми стана да не го помирисвам :? За козе пари давам,да не е на масата.Може би е от казармата.Скъсваха ни с козе и овче.Още на 15-стия ден ме вкараха в лечебницата със съмнение за дезинтерия.Оказа се от месото.Не само мен,още 12 новобранци.Гражданята скътахме,обаче тези от селата им се обърнаха гьоновете.Моята сестра на зборът ми пече пиле.
silllveto - Майсторица
Евалата Илияне, когато има желание, всичко става!
Макар и таквоз да не помирисвам де :razz:

На Стефан ше му кажа, че оризът, колкото и да е китайски, все се надявам да е чул по българските земи за дроб-сърма, м?
naB4o - специалист
baharkadirov написа:
Ако е останало нещо Илияне......прати по куриер да опитам....Поемам разноските...... :)

Може да ти изпрати кокалите :) :-D :-D :-D
filmatoplo - майстор
:prayer: :prayer: :partyman: Гергьовден иде -може да се пробва рецептата. :supz:
booooo55 - специалист
Като чуя за агнешко и ми потичат лигите.Но за съжаление в къщи само аз съм му фен.За това и не го приготвяме.
Колега ако ти е останало едно кокалче с малко мръвка, пращай го на сам.Пък от мен ще е десерта. :partyman:
Илиян Илиев™ - майстор
Ми той и в нас само аз го ям, детето от време на време опитва, но това не пречи да си го готвя като ми се дояде.

Та нека пак да спомена за тази рецепта: Не е важно кой какво слага като подправки, важна е температурата за да стане месото на мозъче. Това от снимките е шиле, което трудно се различава от овца, а направо се топеше в устата.
mim - специалист
тамън поевтиня агнешкото
а и имам 1 торба спанак, ще тунинговам твоята рецепта :-D

Тема "Агне по моя рецепта" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: