• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 34
Съвети за начинаещи готвачи.
Krass - майстор
:shock:
Ама четете го тоя форум де!
Аз да не съм слънце да огрея навсякъде :lol:
stiv1961 - майстор
Още едно предназначение на валандара :)

Прикачен файл

1011517_555183811196638_1350744159_n.jpg
filmatoplo - майстор
Браво Стиви , вчера също жегнах моята стара чанта :wink: -Валандара де , що пипер и патладжан изпека :lol: .Имам си вече и газова пиростия :partyman: абе шефа съм на Валандар еоод. :supz: .
kuger - майстор
Тия дни и аз се снабдих с диск. 540 мм. Тъкмо му се радвах, че е още с боята, и гледам пукнатина дълга около 10-тина санта, точно където го е държал фланеца. Ама, що да се чудя, като гледам браните какви камъни носят между дисковете.
Та, имам още малко работа из градината и го лепвам /както заваля, може и по-рано да го пусна в експлоатация :-D /. Пирустия газова имам, имам и руска 50 литрова газова бомба. Малко трудно е зареждането и с газ, заради белите, дето станаха, но намерих място, дето ми казаха, че и дървен сандък да им занеса, и него ще напълнят с газ.
Значи ще ми остане да чакам оферти за ишлеме с материали на клиента /такива, драни, дето се слагат отгоре му :-D /.
stiv1961 - майстор
Оххаааа, граби народее :)
Stefan_62 - майстор
stiv1961 написа:
Оххаааа, граби народее :)
Когато няма няма, ама когато има са на куп :lol: . Сега е момента, мераклиите за "Валандър" да си направят по един коледен подарък :lol:.
dadko - майстор
И аз като търсих- нямаше откъде да се намери. Сега имам два- различни диаметри. Втория (по- малък от предишния) още не съм го и тествал. Като наближи Коледа- може да ги наредя и двата един до друг.
filmatoplo - майстор
:supz: Сега му е майката , докато не са свършили , че празниците идат :santagrin:
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 34

Тема "Рецепти за ,,Валандар"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: