• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 34
Съвети за начинаещи готвачи.
stiv1961 - майстор
С какъв ,,инструмент" задушаваш мръвките, моя леген за задушаване видя ли го :)
Stefan_62 - майстор
Ако говориш за зеленият ти леген, виждал съм го, аз за сега използвам тази купа
Изображение
малко е тясна, но за сега върши работа, трябва да потърся нещо по-подходящо по магазините.
stiv1961 - майстор
Всичко с подходящ диаметър става, само една дръжка отгоре за удобство и това е :) . Аз легена го ползвах като временно решение и...... така си остана като капак за валандара :-D
Stefan_62 - майстор
Ами ще търся и аз някой леген като твоя :? и ще му сложа дръжка, че тази купа я използвам да правя салата в нея и не ми се разваля :) :drinkers:
caribi - специалист
Бах мааама му, ако това ти е за салатата , в какво наливаш ракията :-D :weedman:
Stefan_62 - майстор
caribi написа:
Бах мааама му, ако това ти е за салатата , в какво наливаш ракията :-D :weedman:
Ами то в тази купа се бърка всичко, пък после се разсипва в по-малки чинии за салата :lol: , а ракията я пия в 200мл.чашка на половина пълна, но няколко пъти :lol: :partyman:
Да се похваля и аз...

Прикачен файл

20140801_191000.jpg

Прикачен файл

20140801_190036.jpg
juvesan - специалист
Аз пък искам да се оплача... от Вас, колеги :roll: Да си призная, не съм мислил да правя Валандар, обаче.. нямах си работа и онзи ден цял ден показвах снимки на жената с Вашите вкусотии, а с жените знаете как е - те са като НУРС - изстреляй ги и не се знае кое и кога и как ще улучат... Накратко, пътувайки насам натам си немах работа да кажа до една кооперация : Гледай колко Валандара се мотат по двора.. и тя като се изцепи: Спри! и прас - при собственика... :rolleyes: След малко идва и носи един диск, подарък ( е и ние почерпихме от сърце насрещно) и се почнаха моите мъки... диска се оказа италиански, не се пробива с бургия, имаше пукнатини, които при нагряване нещо пропукваха... така или иначе залях ги с малко сребро, да не тече и ето ...
теста вече е факт, остава сериозната работа вече ... :drinkers:
п.с Най- готиното се оказа, че има вече готова пиростия, която с 3 ряза на краката преведох до стандартния форумен =D> размер и всичко е просто ... :rock:

Прикачен файл

resized_20140831_171217.jpg

Прикачен файл

resized_20140831_171140.jpg

Прикачен файл

resized_20140831_160514.jpg
jorkataG - специалист
Привет майстори кат ви гледам май доста от вас са си пообъркали професийте.
Предлагам да се направи един конкурс за най добре изглеждаща убавиня на ВАЛАНДАР със снимков матриял само ама без измами :axe: :-D
iva6ki - специалист
Има някои тиганчетата им стигат 70см за едно такова конкурсче ще
падне май стадо телета :roll: :shock: :lol:
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 34

Тема "Рецепти за ,,Валандар"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: