Съвети за начинаещи готвачи.
ky-kyy - майстор
Спици, капли.....кучето вий на вълк :-D
Давайте картинки на мезета, недейте разваля и таз хубава тема с караници и разправии. Още се чудя, как не сте намесили и Бат Бойко тъдява :axe:
lov - майстор
p.v.x написа:
пп.
lov написа:
в главата ми почнаха да се прокрадват мисли как да го направя сглобяемо.
Кат си нямаш друга работа се хващай и за правописни грешки. Пръста ми покрива няколко символа от клавиатурата на телефона. Не че и на компа не допускам грешки ама ако си нямаш друга работа айе у лево и не осирай тази тема.
p.v.x - майстор
lov написа:
p.v.x написа:
пп.
lov написа:
в главата ми почнаха да се прокрадват мисли как да го направя сглобяемо.
Кат си нямаш друга работа се хващай и за правописни грешки. Пръста ми покрива няколко символа от клавиатурата на телефона. Не че и на компа не допускам грешки ама ако си нямаш друга работа айе у лево и не осирай тази тема.
Не съм имал в предвид правописната грешка , а смисъла на думата.
Затова е цитат , в цитата на Госта.
Да го светна за какво иде реч.
И го редактирах със съмнението , че няма да схване смисъла на идеята(думата).

Ама щом казваш да вървя у лево , отивам.
Нямам работа до снобар.

:rock:
Гост - специалист
Lov, не му обръщай внимание на дребния. Аз гледам да не го отразявам. Щял да ме светва той...
Хубаво е конструкцията да не заема място, при условие,че се използва веднъж-дваж през зимата.
Аз даже съм й намерил място и приложение през времето, когато няма да се ползва за мръвки- обърната наопаки за конструкция на хризантемите. И без това ги връзвам по подобен начин.
А файда да имаш пакет прави пръчки и обръчи в насипно състояние- не ми се вижда много удачно. Парвам си ги със заварка, щото все пак окачвам минимум 50 кила месо на тая елха...
lov - майстор
Тука си прав ама кой да се сети. Аз пък си гледам краставиците на подобна конструкция. Само че две пръчки арматура сгънати на U и обърнати на обратно на кръст. Краищата ги забивам в земята и отгоре им нахлузвам мрежата както е на ръкав. Та може да се замисля ама ми е писнало да прескачам разни железарии по двора. За това и тези арматури не съм ги заварил на върха ама само ги превръзвам със сезал. А есента ги прибирам над гредите на една паянтова сушина.
Ще оспамя темата ама кат каза хризантеми. Много я мразя тая китка. Кат цъфне и ме подсеща че ще трябва да навличаме балтоните и се почва мъкнене на дърва палене на камини. :lol: Не че не харесвам зимата ама. Даже утре сабалям отлитам на север към по голямата зима че тука ми се види малка. :)
p.v.x - майстор
ky-kyy написа:
Спици, капли.....кучето вий на вълк :-D
Давайте картинки на мезета, недейте разваля и таз хубава тема с караници и разправии. Още се чудя, как не сте намесили и Бат Бойко тъдява :axe:

Прикачен файл

15672989_1162575887170943_7955616900396083447_n.jpg
ky-kyy - майстор
p.v.x написа:
ky-kyy написа:
Спици, капли.....кучето вий на вълк :-D
Давайте картинки на мезета, недейте разваля и таз хубава тема с караници и разправии. Още се чудя, как не сте намесили и Бат Бойко тъдява :axe:
Тъй, та аресах :partyman:
Гост - специалист
Идеята не е да качваме снимки от Интернет, а от неща собствено производство. Като се прибера в къщи ще снимам последната коледна украса- топки за елхата, с елементи от макраме...
p.v.x - майстор
Утре ще ги валирам. :-D

Прикачен файл

20161218_112914.jpg

Прикачен файл

20161218_112903.jpg

Прикачен файл

20161218_112814.jpg
gnt69 - майстор
Аз вече ги точих един път довечера пак. Най добре стават със силиконова точилка и обезателно да е зелена. :partyman:

Прикачен файл

20161218_193702.jpg

Прикачен файл

IMG-1482082676209-V.jpg

Тема "Домашен майсторлък - месна диета :-D" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: