• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Съвети за начинаещи готвачи.
miroki - майстор
Днес минах през обекта. Вързах мотора. Излезе с една намотка и термозащита. Навързах ги едно след друго. И реотана на пералнята и него за защита. И си тръгна. Малко искрят четките, може и за това да не е работил. добре на центруфуга, като е пълна.
profesionalist_wood - майстор
BlackBox написа:
ESPACE написа:
Няма надежда за тебе човече. Точно взема че прочета нещо свястно написано от теб и отново си пъхаш гагата в непознати материи. Философ си и такъв ще си останеш. Сбъркал си си професията.
Айде бе. Да ти снимам ли кокошките си? Но не се гледат за ядене, а за яйца. Не обичам да се занимавам с кървища. Освен ако нямам избор.
hidrazin написа:
Забравил си да упоменеш материала - ДЪРВЕН !!!
Теб с радост ще те попаря и одера, лешояд такъв. Пак кацна да обиждаш.
Скоти,работи ли телевизора от скрапа? :lol:
BlackBox - специалист
profesionalist_wood написа:
Скоти,работи ли телевизора от скрапа? :lol:
Работи и ще те надживее. А самият факт, че аз мога да вдъхна живот на скрап, а ти си сакат и каквото пипнеш с тези твои две ръце..и повехва..говори красноречиво!
hidrazin - майстор
BlackBox написа:
А самият факт, че аз мога да вдъхна живот на скрап, а ти си сакат и каквото пипнеш с тези твои две ръце..и повехва..говори красноречиво!
Интересно, на теб кога ти правиха операцията и къде? Май не е била много успешна? :?
Явно срастването е стабилно и не могат да ги отделят читаво от тазовата кост....
:partyman:
kuger - майстор
hidrazin написа:
BlackBox написа:
А самият факт, че аз мога да вдъхна живот на скрап, а ти си сакат и каквото пипнеш с тези твои две ръце..и повехва..говори красноречиво!
Интересно, на теб кога ти правиха операцията и къде? Май не е била много успешна? :?
Явно срастването е стабилно и не могат да ги отделят читаво от тазовата кост....
:partyman:
hidrazin, той членува в клуба "ръцете ми пречат", при тях операцията "изваждане от" не се поема от Здравната каса! Той, въпреки "многото знания" не може да събере парите!
profesionalist_wood - майстор
BlackBox написа:
profesionalist_wood написа:
Скоти,работи ли телевизора от скрапа? :lol:
Работи и ще те надживее. А самият факт, че аз мога да вдъхна живот на скрап, а ти си сакат и каквото пипнеш с тези твои две ръце..и повехва..говори красноречиво!
Сигурен ли си Скоти? :roll: Па с тия мои ръце най-много да ти стисна гушата... :roll: И по-полека с квалификациите да не те намерят в някоя далечна местност с черно дилдо в дупето... :lol:
Съмнявам се да вдъхваш живот на отпадъците от скрапа. Преди време правих един Велико Търново на комшията,ма то платките са ужас,не мож го запоиш. Съжалих пенсионера и му дадох моя от килера. Единственото полезно беше високоговорителя който го изтръгнах :-D :-D
BlackBox - специалист
kuger написа:
...
Ей, пенсия..я се успокой малко! Хапчетата за кръвно ли свършиха!
profesionalist_wood написа:
Па с тия мои ръце най-много да ти стисна гушата... И по-полека с квалификациите да не те намерят в някоя далечна местност с черно дилдо в дупето...
И какво ще ми направиш, трольо? Чист трол си, разводни темата набързо. Цитираш мнение мое преди 3 страници, само и само да се направиш на интересен. Колкото и да пишеш тук, пишката няма да порасне...
hidrazin написа:
Интересно, на теб кога ти правиха операцията и къде? Май не е била много успешна? Явно срастването е стабилно и не могат да ги отделят читаво от тазовата кост....
А при теб не е била успешна операцията да ти извадят главата от задника, за това само лайна излизат от устата ти.
________
Събрали се форумните тролове на ракиена конференция...
Andri01 - майстор
"Н.С." стана страхотен форум! Да са живи-здрави заспалите /липсващи/ модератори! Никога не е късно човек да научи нови глупости тука!! :) :)
profesionalist_wood - майстор
Andri01 написа:
"Н.С." стана страхотен форум! Да са живи-здрави заспалите /липсващи/ модератори! Никога не е късно човек да научи нови глупости тука!! :) :)
Ми той не е дете да му се караме. Пълнолетен е и носи отговорност за действията си :-D
BlackBox написа:
Скоти,ти си най големия трол тук Заслужаваш си един здрав бой. Засега ще ти се размине да си оскотяваш в кафявото гето в Бургас. Знаеш ли,па може и ти да си оня тъп трол BURG дето пише простотии в нета
kuger - майстор
Мани го, хлапак, силен в пръстите, ама се крие като мишка.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Пърлене." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: