• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Съвети за начинаещи готвачи.
Теди - специалист
Тази година реколтата е плачевна от непрестанните дъждове и домашната ракия който си прави с купешко грозде става мираж.
От къде ще си намерим грозде драги събратя по чашка?
chapara - майстор
От борсите-вносно, примерно Македония :wink:
Andri01 - майстор
Сливи-35ст. от борсата,а грозде-ако е под левче,пак от там. Тука асмите "умряха",само тази коята пред гаража ми/ отдолу е плочник/ има плод! Е,2014-та ще я пишем "година на въздържателя" . Not of :drinkers:
shotik - майстор
По пътя от Илиянци към Околовръстен път има няколко места ,където са докарали грозде ,имат и машини за мелене на място и направо сипване в бидони,но за цени не знам ,не съм спирал ,защото не ме интересува.
Теди - специалист
То ясно, че най-вероятно ще е вносно, но съответно и по-скъпо. То, ако ще я пишем въздържал се тая година, начи пиши ни бегали. :-D
stiv1961 - майстор
Няма въздържане :-D , направих джанковица, в момента чакам един бидон праскови и три бидона сини сливи да преврат и айде пак ракийца. Прасковите са мои а сливите ги купих по 25 ст. :supz: . Грозде нямам, значи и вино няма да имам :sad: , чувам в нашия край мерлото да е по 1.50 лв. :axe: , ама продължавам с търсенето.
http://www.fermer.bg/%D0%B2%D0%B8%D0%BD ... 04607.html
chapara - майстор
Борса Слатина 0,70 ст. миналата седмица, сорт "Европа"-десертен. Това видях :wink:
kuger - майстор
stiv1961 написа:
а сливите ги купих по 25 ст. :supz:
Браво бе, пак си се уредил, аз дадох по 40 ст.
пп: Имал съм, дал съм, нали :-D
m.lukanov1951 - специалист
Спокойно момчета, иде внос от гърция ще има и за вино и ракия на 0,70лв
илко илиев - специалист
Колеги до гр.Разград ще стигне ли?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Грозде от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: