• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Съвети за начинаещи готвачи.
kuger - майстор
iivanov написа:
Нов вид кухненска посуда. :-D
Извинявам се, че пускам втори последователен пост, но за още около 80 лв отгоре се сдобих преди няколко години с подобен на цвят :-D 100 литров с подобие на колона. Върши добра работа, но много бавно върви процеса с него.
stiv1961 - майстор
kuger написа:
Извинявам се, че пускам втори последователен пост, но за още около 80 лв отгоре се сдобих преди няколко години с подобен на цвят :-D 100 литров с подобие на колона. Върши добра работа, но много бавно върви процеса с него.
А аз за 3 пъти повече пари си купих 10 пъти по- голям по обем( по- точно 190 литра полезен обем)- меден :-D
crez - майстор
Бурето е класическа технология за качествено питие,другото,шишете,чипс,пластмаси е халтура. :partyman:
chapara - майстор
crez написа:
Бурето е класическа технология за качествено питие,другото,шишете,чипс,пластмаси е халтура. :partyman:
А така, обясни им го :supz: :drinkers:
iivanov - майстор
chapara написа:
crez написа:
Бурето е класическа технология за качествено питие,другото,шишете,чипс,пластмаси е халтура. :partyman:
А така, обясни им го :supz: :drinkers:
Ми да ви дойдем всефорумно на гости , да ни покажете , що не е халтура , а? :-D :partyman:
Andri01 - майстор
Готово,кога тръгваме? От мене -лютите чушки. "Драното" от.../ кой ще попълни точките/? :partyman:
iivanov - майстор
Аз , като един завършен тъпанар , ш'нося тъпана.
Георги Иванов(алцек) - специалист
Ами тогава акордеона е от мене.

Изображение
chapara - майстор
Проблеми няма , ама след Нова година, кой не ви отреже, а...... :shock: :-D Подредете се посписъчно по 5-6 на купон :axe: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Stefan_62 - майстор
Абе не му е тука мястото, ама да ви питам. Колко метра трябва дя е минимума на тръбата на охладителят /става въпрос за серпентина/. Спорим с един приятел, който ще си прави нов охладител на казана, и аз му разправям че поне трябва да е 5-6м., а той ми вика че 4м. е достатъчно :?
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Тема "Ракия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: