Съвети за начинаещи готвачи.
kuger - майстор
Аз си имам "програма" :-D
На село Каменица. На капаните в Бургас Туборг, че е лека. На гости по загорско Загорка. Когато съм на кеф по една-две Бекс.
Бургаско, откакто не се прави в Бургас не пия!
filmatoplo - майстор
:drinkers: Aз съм привърженик на по леката бира когато трябва да съм културен и бройката е 1-2 , но когато ще се освинваме -нищо няма значение освен да не ме боли главата на другия ден :wink: .Днес ще пия Загорка -обаче не Ретро (въобще за какво го направиха пък това ) да видя дали пак ще ми стяга главата -сигурно ми вдига кръвното или е съвпадение при взаимодействие с тъщата :lol: .За някой е рано още , гледам комшиите я метнаха предизборно вече на павилиончето :partyman: днес го пишат -дъждовен ден .Най много бира съм изпивал от онова старото Бургаско светло с трайност 3-4 дни , веднъж изпих 12 бири на местния събор на 6 май :partyman: станах и си тръгнах .След това тази бира вече я стабилизираха и повече от 4-5 не мога да изпия защото ще се наложи да ме сурнат :partyman: без малко смях не може :supz: .
VLADO66 - майстор
Бургаско ми беше любимо,но го развалиха като започнаха да го правят в Пловдив.Сега пия Пиринско защото има лек вкус.
filmatoplo - майстор
:drinkers: Мечтата ми е да ида на Биренфест ако не в Германия , то поне до чехия -едни напръщели каки :heart: носят двулитрови халби бира и наденички :yawinkle: .
Andri01 - майстор
Филма,жена ти не чете форума,нали? Че... :axe:
filmatoplo - майстор
:-D Не чете форума , ама прочете -Фейсбука и стана една :axe: , да се върнем на Бирата , направих тест на 3 вида :partyman: .
inspo - майстор
Един отишъл на гости и го питали:
-Какво ще пиеш? Ракия, вино..?
А той отговорил:
- И бира :-D
шоп - майстор
filmatoplo написа:
:drinkers: Мечтата ми е да ида на Биренфест ако не в Германия , то поне до чехия -едни напръщели каки :heart: носят двулитрови халби бира и наденички :yawinkle: .
Филме, да ти кажа преди 3-4 години ходих на Октобърфеста... халбите са по литър и по 10 евро едната. Блъсканица, шум, врява...да ти кажа нищо особено. Ако не си седнал на маса в шатрите няма как да си вземеш жетон и да ти донесат бира. 2 часа търсих място...

По забележителна е атмосферата в Мюнхен...как месните се разхождат в носии ( мъжете с кожени гащеризони и щапки с пера, а жените...с тези бели ризи с почти изкочили гърди....) Да видиш как конски впрягове с тежеловози теглят тарги бурета с бира...и разбира се баварка с големи гърди да носи 8 халби бира пред гърдите си и върху тях и свирка със свирка за да и правят път. Е затова си заслужава!
Наздраве!
kuger - майстор
А някой спомня ли си ремаркето-платформа и двете кукли на него? В естествен ръст, мъж и жена. На нея ненките и бяха почти вън, но за сметка на това бирата я точеха от пикалото на мъжката кукла :-D
Andri01 - майстор
Мръсник ! Тука хората ги вълнуват сериозни,мъШки неща-бира!! :drinkers: А ти..."ненки" някакви си! :?

Тема "За любителите на бирата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: