Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
нед май 26, 2024 8:59 pmmgbagera написа:
... хускварната и корда от стоманено въже 4мм...
Никога, ама НИКОГА не прави повече такива ... "неща". :)
:partyman:
mgbagera - специалист
Това беше еднократен тест само заради тези къпини. Бях сложил ботушите и очилата :)

А какво ви е мнението за онези глави с верига като от резачка :mrgreen: Предполагам същото като с металното въже или още по опасно.
Моето е отрицателно, а и идеята за такова приложение е толкова нелепа...
cameraman - напреднал
валерий груп отказаха- имали много работа. Коледжиков не работели Daewoo. Доба- също. Май ще трябва да пращам в София при гаранционния сервиз. Май свщта не подава искра.
cameraman - напреднал
валерий груп отказаха- имали много работа. Коледжиков не работели Daewoo. Доба- също. Май ще трябва да пращам в София при гаранционния сервиз. Май свщта не подава искра.
dragozow - майстор
нед май 26, 2024 2:45 pmcameraman написа:
И докато се похваля, че DAEWOO-то ми е разрешило проблема, днес отивам да кося дворчето и след 200 квадратни метра косене, въпросната косачка, която не е давала основание за притеснения и преди месец излезе от гаранционния период.... изкашля се, изкиха и угасна... и след това -никой..Дърпам въжето на стартера...фърр-хъррр....-пак никой... и така половин час. Моля, ако някой знае читав майстор за Варна да помага, щото в края на краищата...някой от този форум ме прокле. Държал си е пръстчетата на калъч докато се хвалех.
Прегледай и маркучите, включително в резервоара и на гумичката, където влизат в него. Като подкачваш от помпичката движи ли се гориво в маркуча? Сега сервизите имат много работа и наблягат на гаранционни машини и такива купени от тях.
cameraman - напреднал
пон май 27, 2024 12:48 pmdragozow написа:
нед май 26, 2024 2:45 pmcameraman написа:
И докато се похваля, че DAEWOO-то ми е разрешило проблема, днес отивам да кося дворчето и след 200 квадратни метра косене, въпросната косачка, която не е давала основание за притеснения и преди месец излезе от гаранционния период.... изкашля се, изкиха и угасна... и след това -никой..Дърпам въжето на стартера...фърр-хъррр....-пак никой... и така половин час. Моля, ако някой знае читав майстор за Варна да помага, щото в края на краищата...някой от този форум ме прокле. Държал си е пръстчетата на калъч докато се хвалех.
Прегледай и маркучите, включително в резервоара и на гумичката, където влизат в него. Като подкачваш от помпичката движи ли се гориво в маркуча? Сега сервизите имат много работа и наблягат на гаранционни машини и такива купени от тях.
смених свещта и запали. Благодаря на всички за помощта.
пон май 27, 2024 2:07 pmcameraman написа:
смених свещта и запали. Благодаря на всички за помощта.
Може ли да качиш една снимка на старата така, че да се виждат електродите?
cameraman - напреднал
пон май 27, 2024 3:44 pmТрифон П.Трифонов написа:
пон май 27, 2024 2:07 pmcameraman написа:
смених свещта и запали. Благодаря на всички за помощта.
Може ли да качиш една снимка на старата така, че да се виждат електродите?
на работа съм. Довечера или утре.
chapara - майстор
На първата ми косачка така, щото нямало значение колко било маслото😁. Свеща черна и омаслена🤪

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: