Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
пишман_майстор - майстор
Искам да си взема такъв тип косачка .
Прикачвам примерен линк https://www.deleks.de/de/p/1174/schlege ... art-800-tr
Такъв тип има и в колесен вариант.
Повечето са и с по-ниска цена от аналогични мощности , спрямо верижен тип.
Има ли някой, купил си вече , да даде мнение. Колесен или верижен да бъде, цени, модели , какво точно трябва се гледа при избор на такава косачка ( такъв тип ) .
Всяка една информация, но да бъде от собственик или ползвател ще ми е полезна.
В нета масово се дискутират от хора, чели , видяли клипчета разни . Но рядко от реални ползватели.
kr1100 - майстор
Преди месец на съсед наблизо косиха с верижна. Справи се с високи треви над 1м и издънки от сливи вишни към 1,5м

Тема "Косачка за висока трева/бурени , мулчер." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: