Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа:
Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.
Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник. :-D
Може метода да проработи и при поликрабоната.
:partyman:
vlax - майстор
съб юни 27, 2026 10:16 amhidrazin написа:
съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа:
Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.
Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник. :-D
Може метода да проработи и при поликрабоната.
:partyman:

Ти намери на кого да го кажеш :) той kr1100 е цар на поялника.Сега като го прочете ще ти разкаже как се прави дупка с поялника на мулчиращото :)

:partyman:
kr1100 - майстор
Отдушник

Прикачен файл

.trashed-1785168290-IMG_20260627_115202894.jpg

Прикачен файл

IMG_20260627_115343157.jpg

Прикачен файл

IMG_20260627_115238831.jpg
kr1100 - майстор
съб юни 27, 2026 1:46 pmvlax написа:
съб юни 27, 2026 10:16 amhidrazin написа:
съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа:
Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.
Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник. :-D
Може метода да проработи и при поликрабоната.
:partyman:
Ти намери на кого да го кажеш :) той kr1100 е цар на поялника.Сега като го прочете ще ти разкаже как се прави дупка с поялника на мулчиращото :)
:partyman:
Не ми се присмивай. С поялник работя преди още да си бил заплануван :-D
miroki - майстор
Запалката, тип кухненска горелка е перфектна.
MamaMy - майстор
нед юни 28, 2026 7:41 amkr1100 написа:
Отдушник
Перфектен е. Наслагай повече, че ще се гътнеш в тая сауна! :)
hidrazin - майстор
Я па днеска с най-голямата жега и разчекнат на стълбата набрах към 6 кила бели череши.
Повече не набрах, щото щях да баялдисам...

Утре ме чака още по-голям гре...дей - да им махам кокичките. Ще правя сладко от бели череши.
Уникално е ама няма да устискам да изчистя всичките 6 кила. Колкото - толкова.
Останалите за ядене и на комши...йки. :-D

Снимката е малко кофти - правена е на тъмно в коридора...

Изображение


:partyman:
P.S. Даже направих баберки на хрущялката - към две кила яко узрели.
Има още доста, ма са на върха дето не мога да го стигам...
Ако ме фанат лудите ще отрежа върха дето не мога да стигам и ще ги обера на земята.
Това ще е добре и за дървото.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: