съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа: Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник.
Може метода да проработи и при поликрабоната.
съб юни 27, 2026 10:16 amhidrazin написа:съб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа: Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник.![]()
Може метода да проработи и при поликрабоната.
![]()
съб юни 27, 2026 1:46 pmvlax написа:Не ми се присмивай. С поялник работя преди още да си бил запланувансъб юни 27, 2026 10:16 amhidrazin написа:Ти намери на кого да го кажешсъб юни 27, 2026 7:45 amkr1100 написа: Не съм рязъл с трион, а пробивал по малко с нож с острие като върха на скалпел.Я на онова мулчиращото за доматите правих дупките с ... поялник.![]()
Може метода да проработи и при поликрабоната.
![]()
той kr1100 е цар на поялника.Сега като го прочете ще ти разкаже как се прави дупка с поялника на мулчиращото
![]()
![]()

Сподели форума:
Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:
Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: