Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
EDI - майстор
Похвалиха ми и Райдър-ската акумулаторна, били доволни.
hidrazin - майстор
вт юни 11, 2019 8:35 pmiivanov написа:
Прежали медната , така ли да разбирам ?
Are you okay?????
От 10-тина години съм се отървал от това недоразумение.
Взех си друго недоразумение но поне беше мноооого по-леко и пръскаше по-добре.
Е сега разбрах че и това било ... недоразумение.
:partyman:
Купих Matabi super Green 16. Добре е, пробвах я вече. Много се чудех за Raider акумулаторна, понеже я имаше на промоция. Но ми се видя ужасно тежка. Имаше и с платформа с колела, която може да се маха. Но въпреки това самата дръжка се стискаше по-трудно и изработката е някак фалшива. На Prenium акумулаторните в кауфланд са по 99 лв. С 3 години гаранция. И тях гледах. Малко по-леки са от Raider. В крайна сметка ще карам с механичната. Надявам се, че не съм направила груба грешка :-D. Ръчката, с която се помпа, ми идва малко нагоре и встрани и не е най-удобно. От друга страна за неголеми площи до 600 квадрата, смятам, че ще ми върши добра работа.
yanko78 - специалист
Аз взез за сватята на Гардения акомулаторна която има и ръчка за ръчно пръскане ако е паднала батерията. Много е доволна. В комплекта има и няколко накрайника за различно разпръскване.
hidrazin - майстор
ср юни 12, 2019 10:08 amyanko78 написа:
...Гардения акомулаторна която има и ръчка за ръчно пръскане ...
А тъпата ръчка може ли да се маха лесно?
P.S. И запиши курс по български език (платен) за да се научиш как се пише акУмулатор...
yanko78 - специалист
чет юни 13, 2019 12:40 amhidrazin написа:
ср юни 12, 2019 10:08 amyanko78 написа:
...Гардения акомулаторна която има и ръчка за ръчно пръскане ...
А тъпата ръчка може ли да се маха лесно?
P.S. И запиши курс по български език (платен) за да се научиш как се пише акУмулатор...
Можеш и въобще да не е слагаш.

Тема "Гръбна пръскачка на батерия или скъпа механична" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: