• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
voxo - специалист
Здравейте
Може ли някой да ми каже от къде да си закупя бамбук?
Но не от този декоративния, а този който расте голям и е студо устойчив.
Благодаря предварително
кака Лара - специалист
хвани го от някой, който вече отглежда
иначе провери по разсадниците
моя ми го подариха с предупреждението, че е много "нахален" и като реша, че ми е омръзнал, трудно ще се отърва от него.
Доколко е студоустойчив, след 3-4 месеца ще видим
damian_7 - специалист
Най - лесно се завъжда като си вземеш коренче от някой, който го има вкъщи (на двора). За студа - студоустойчив е, няма никакви проблеми. Но ще имаш големи проблеми, ако решиш да го изкореняваш :?:
didkata_s - напреднал
Има го и по цветарските магазини.
Аз преди време го купих по 2 лв бройката, но проблемът ми е, че незнам как да го навивам. :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
didkata_s написа:
Има го и по цветарските магазини.
Аз преди време го купих по 2 лв бройката, но проблемът ми е, че незнам как да го навивам. :?
Това не е онова. Писал си е човека. А твоето не е и бамбук. Има си обяснения как се навива. lucky bamboo... Google.com
Стефан - майстор
Да питам и аз - бамбука става ли за ядене?
NRG7 - специалист
Стефан написа:
Да питам и аз - бамбука става ли за ядене?
Само в китайските рсторанти. :asian:
Galy - специалист
Мога да ти пратя издънка ако искаш...само че по спомен май се хващаше на есен...но можеш да опиташ и сега-напролет. Пиши ми лично съобщение ако искаш и щи ти пусна издънки по куриери ;)
karamundi - специалист
тъкмо и аз щях да питам т къде и как :lol:
bager - специалист
Ако някой уикенд имате път до Сандански, попитайте някой от местните за бамбуковата горичка. Намира се по пътя в посока към планината,
не е далече. Извън оградата на "горичката" е пълно с издънки и никой няма да ви каже нещо ако си изкорените малко. А относно студа, познавам хора от Исперих, които го насадиха още преди 20 години и си го имат още.
Изкореняването е проблем наистина, ако решите да го махате!
  • 1
  • 2

Тема "Питане за бамбук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: