• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Virtex - специалист
keymaker благодаря за разясненията.

Компостера е с отворен капак и ако има дъжд го мокри ( и без дъно, просто не е закопан в земята ), отделно го поливам от време на време.

Старал съм се да слагам и дървени клони и целулоза заедно със "зеленият" материал, плодове като гледам да няма болни продукти.

Ще го смеся, вярвам ще се науча един ден :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Нищо им няма да болните продукти :cool: . Кал ще произвеждаш, не крем
Andri01 - майстор
Гадовете остават в компоста,после в почвата и почват да ядат доматките и краставичките :( .
evdoki написа:здравейте и аз съм заложил компост пък да видим какво ще стане. тази година опитах с калифорнийските червеи и се получи невероятен ефект. сега с нетърпение очаквам да се затопли и малките работница да започнат работа. :-D

Сподели моля, от къде взе калифорнийските червеи - търсих в нета, но намирам само тор от тях, а не самите червеи. Имам малък компостер, в който не ми се получават нещата добре, затова искам да му помогна с червеи. Благодаря
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Bozhura написа:Сподели моля, от къде взе калифорнийските червеи - търсих в нета, но намирам само тор от тях, а не самите червеи. Имам малък компостер, в който не ми се получават нещата добре, затова искам да му помогна с червеи. Благодаря

И как по-точно търси в нета, та не намери??
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Компостиране" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: