• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
LKK - специалист
Много им се кефя на тези изпълнения. Голям съм им мераклия, ама като му дайде времето.
Искам да попитам, а за метална скара може ли да го хванеш този "декинг"?
Дай ориентировъчни цени за м2 на различните дървесини с дебелина 2 см.
Дали не са паднали заради кризата? :furz:
parketmilanov - специалист
може и върху метална скара....всичко може стига да е направена грамотно и разбирасе нивелирана...а иначе материала е според както се случи някой път е и на 18мм..в повечето случаи е на 20мм
има тик , бангерай , ипе , кумару , лиственица/сибирска директен фнос от германско/ цените ...
www.decking.bg
за съфорумници специални отстъпки !!!! /честна пионерска/!
LKK - специалист
Благодаря. Явно при "декинга" криза няма. Цените са си същите като по-миналата година. :?

Каква е тайната на скритият монтаж? Никъде не се виждат глави на винтчета или подобни простотии.
Последна промяна от LKK на чет юни 18, 2009 5:44 pm, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
parketmilanov написа:
Началото
Въпрос към снимка DSC00006.JPG

Нямаше ли да е по-устойчиво, ако носещите дъски са наредени с широката страна вертикално?
parketmilanov - специалист
не разбрах въпроса съвсем от стефан , но и да може да е по устойчиво , гледам да не откривам топлата вода и каквото го пише по дебелите книшки така да го правим и ние ....а по повод за скрития монтаж-правим нут //женско/ по дългата страна на дъските , и след което има едни почти пласмасовки джаджки /фност от братска Италия която е като федер и хваща и двете дъски а винта е ниско долу между тях ...и Те Така ....
аз лично моята тераска си я направих с по 2 винта на дъска през 40 см /колкото е скарата да ми по по най...И Те така !:)
LKK - специалист
Да, няма невъзможни неща, да живее братска Италия!
Мислех си, че може да се фиксират отдолу през скарата, а след това скарата да се остави да легне, но си става бая тежичко, а пък и не върши работа при цветарника.
LKK - специалист
Намислил съм през уикенда да спретна една градинска масичка и едно, две сандъчета за цветя от подобен материал, ама да видим дали ще се наканя.
parketmilanov - специалист
скоро снимки на още 2 нови тераски....доста хубаФки...
Spokoiniq - майстор
Боби, дай цена за рехауския декинг барабар с монтажните джиджавки?
parketmilanov - специалист
цената направо не е за казване толкова е шокираща....
дават ми една екселскатаблица от фирмата и се задават параметри и тя смята всичко ...за сега цената е грубо между 220 и 280 лв на м2 крайна...но уж вносителите я борели пред рехау за да бъде по приемлива и пробивна на бг.пазара.....до сега поне при мен-никой не се престрашил да си купи тас хубавиня/която според мен не трябва да струва повече от 100 ина лева на м2 ...но излизат на пазара едни българи които произвеждат аналогов продукт....но дали е същия като качества на реххау само времето и евентуалните доволни клиенти ще потвърдят...........иначе рехауто си е доста добре като изгледд ...е. има и недомислици но къде г и няма....../имам предвид крайните тапи,или капачки ....никакк не се вписват в представите на по претенциозни /или взискателни клиенти.....но ...селави казал поета......
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28

Тема "Градински паркет-Декинг/екстериорен паркет/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: