• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 37
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
radius - майстор
Не е нужно да ми наливаш акъл с кофата, аз капани от wpw имам. Човека е направил нещо сам, после е решил, че може да си докара някой лев от идеята и в случая аз уважавам това.
нед юни 06, 2021 3:46 pmvlax написа:
...
А на Вас прочетете стр.8 защото сляпото куче може да Ви споходи някой ден някоя година.
:partyman:
Благодаря ти от сърце!
Чета каквото ми е необходимо.
vlax - майстор
нед юни 06, 2021 4:41 pmradius написа:
Не е нужно да ми наливаш акъл с кофата, аз капани от wpw имам.
Знам,че имаш.Не подскачай като ужилен. :) ваксиниран.
vlax - майстор
нед юни 06, 2021 4:56 pmТрифон П.Трифонов написа:
Благодаря ти от сърце!
Чета каквото ми е необходимо.
Едно време във ВМЕИ сега Технически ни казваха,че не ни правят всезнаещи ,а когато ни се наложи да знаем къде и какво да намерим. :)
:partyman:
нед юни 06, 2021 7:42 pmvlax написа:
нед юни 06, 2021 4:56 pmТрифон П.Трифонов написа:
Благодаря ти от сърце!
Чета каквото ми е необходимо.
Едно време във ВМЕИ сега Технически ни казваха,че не ни правят всезнаещи ,а когато ни се наложи да знаем къде и какво да намерим. :)
:partyman:
Баси, Влахси, колко висши трябвало да запиша, че да не пропусна да са образовам и сам?!
Не си от най скромните, както и аз.

Колкото по нагоре вървиш, толкова по малко място остава, Влахси, ма кък да прецениш, докат си още млад? Баси капана!!!

Нагло си беше, от твоя страна, но пък така мисля не само аз.
Има насоки, колегата е споделил достатъчно, та дерзай, г-н Тапийски!
...ко речи- Техническия?!!! Е къф го дириш тука?!!!!!!!!!!!! Тряба само акъли да ръсиш.
vlax - майстор
нед юни 06, 2021 8:41 pmТрифон П.Трифонов написа:
...ко речи- Техническия?!!! Е къф го дириш тука?!!!!!!!!!!!! Тряба само акъли да ръсиш.
Рекох ВМЕИ, а не Техническия,има разлика поне за мен. :)
:partyman:
нед юни 06, 2021 9:07 pmvlax написа:
нед юни 06, 2021 8:41 pmТрифон П.Трифонов написа:
...ко речи- Техническия?!!! Е къф го дириш тука?!!!!!!!!!!!! Тряба само акъли да ръсиш.
Рекох ВМЕИ, а не Техническия,има разлика поне за мен. :)
:partyman:
Ми ай упръй са първом ти!
нед юни 06, 2021 7:42 pmvlax написа:
Едно време във ВМЕИ сега Технически... :)
:partyman:
За жици няма та барам.

Ш'та призная ако напрайш капан, дето да мое да са пренастройва от куче към къртик и обратно. Даже моа са обзаложа кой първи ше го измисли.
...опа, забрайх чи по удобно е да си завършил смесеното висше. То напрао като ММА.
vlax - майстор
Трифуне,намали пиенето тази вечер,че ставаш смешен.
:partyman:
wpw - специалист
Здравейте!
Вярно е, че не влизам редовно тук, а от време на време. Видях коментарите за размерите и съм готов да споделям всичко, каквото ви интересува. Питайте конкретни неща и ще отговарям. Даже може и клип да направя как ги сглобявам, защото според мен поредността на операциите също е важна. Когато направих първия капан преди 8 години всичко си правих на ръка, а за прижини ползвах от Фиат пружината държаща задните накладки. За щипките, които се пъхат в отвора ползвах тел от тупалка за килими. Сега основите и пружините ги поръчвам във фирми, като основите се изрязват на лазер, а пружините ги поръчвам и ми ги изработват в Крън - https://springsbg.com/.
Питайте колеги, няма да спестя нищо!
Успех е борбата!
нед юни 06, 2021 9:37 pmvlax написа:
Трифуне,намали пиенето тази вечер,че ставаш смешен.
:partyman:
Хи хи!!!
На три кафета и истински черен чай, мога ли да поискам чертежите, с всички размери и въобще, цялата техничeска документация?
Сутринта забелязах един доматен корен- сякаш леко потънал. Поотъпках около него- сякаш поддаде почвата, ама нямах време да ровя, че сме на норма с кафетата.
Или да не откривам топлата вода, със съмнителен резултат, а да си купя за 9лв?!
https://bazar.bg/obiava-10833545/kapan- ... hdaem-inox
Първото, дето ми попадна.
Разбирам- удовлетворението да си го направиш сам...бе удовлетворение си е, но само за укрепване на характера. Нито правилните материали на сносната цена, ни инструментите и пособията, ни...
Също като обещанието на преподавател, че за минута ще ни научи да си направим радио. Подир туй разбрахме, че преди минутката, трябва да минат няколко години.
Даже и да ми предостави някой пълно инфо, ще си го купя.
Все пак, желая ти успех!
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 37

Тема "сляпо куче (spalacidae)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: