• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 37
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
VLADO66 - майстор
От няколко години нямам ни къртици, ни слепи кучета щото съм насадил на 5-6 места Еуфорбия
wpw - специалист
За колеги от форума цената ще е 20 лева за бройка, без значение на бройката капани.

https://www.olx.bg/ad/kapan-za-slyapo-k ... 7xooU.html
gnt69 - майстор
Аз давам 50 лева на сляпо куче хванато в моя двор. При повече бройки бонуси.
preslav - майстор
Здрасти!
Вече говорихме за 2 капана, ама докато се случат нещата и кучето изнесе чесъна - не съм се отказал, но предпочитам да отложа до пролетта, че сега няма условия да покажеш залагането на капаните.
preslav - майстор
ср дек 04, 2019 3:38 pmgnt69 написа:
Аз давам 50 лева на сляпо куче хванато в моя двор. При повече бройки бонуси.
А аз давам толкова за хванат язовец + бонус самият язовец, който бил вкусен.
kr1100 - майстор
[quote=preslav Вече говорихме за 2 капана, ама докато се случат нещата и кучето изнесе чесъна
[/quote]
Завъди си къртици -не един път съм писал за това.На мен не ми пречат бабунките изровена пръст , но сляпото куче изчезна
ky-kyy - майстор
Смятай, ако тия кучета виждаха, какво чудо щяха да са :supz:
:lol: :lol: :lol:

Аз имам много къртици. Преди години, се мъчих да ги изгоня. Карабит в дупките, едни китайски машинки бях наслагал, дебнех ги с тояга(десетина пречуках така) един пинчер имах и той уби някоя и друга...обаче няма отърване и си ги оставих да си живеят. Вярно е, дразнят камарките, като поливам, пак се нервя, защото изведнъж водата тръгне по тунела им и ходя да им запушвам...ама пък къртиче, има за него, има и за мен :)
preslav - майстор
ср дек 04, 2019 5:07 pmkr1100 написа:
[quote=preslav Вече говорихме за 2 капана, ама докато се случат нещата и кучето изнесе чесъна
Завъди си къртици -не един път съм писал за това.На мен не ми пречат бабунките изровена пръст , но сляпото куче изчезна
[/quote]
А къртици се завъждат как?
kr1100 - майстор
чет дек 05, 2019 7:05 ampreslav написа:
ср дек 04, 2019 5:07 pmkr1100 написа:
[quote=preslav Вече говорихме за 2 капана, ама докато се случат нещата и кучето изнесе чесъна
Завъди си къртици -не един път съм писал за това.На мен не ми пречат бабунките изровена пръст , но сляпото куче изчезна
А къртици се завъждат как?
[/quote]
Не знам. При мен сами се завъдиха някъде през 2011г и постепенно заеха територията на сляпото куче / и при мен беша така с чесъна и всякакви луковици както при теб. Нищо не можеш да засадиш, гризат и тънките корени на овошките/.
С къртовете нямам проблеми. Напролет понякога имам 1-2 наадигнати купчинки пръст в оранжерията , но което е в купчинаката не е пострадало/ независимо,лук,чесън салатки ,спанак/.
ky-kyy - майстор
чет дек 05, 2019 11:10 amkr1100 написа:

Не знам. При мен сами се завъдиха някъде през 2011г и постепенно заеха територията на сляпото куче / и при мен беша така с чесъна и всякакви луковици както при теб. Нищо не можеш да засадиш, гризат и тънките корени на овошките/.
С къртовете нямам проблеми. Напролет понякога имам 1-2 наадигнати купчинки пръст в оранжерията , но което е в купчинаката не е пострадало/ независимо,лук,чесън салатки ,спанак/.
Къртицата яде бубулечки разни и червейчета, не яде зеленчуци.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 37

Тема "сляпо куче (spalacidae)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: