• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 37
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
wpw - специалист
Ако е споменал форума на "Направи си сам" със сигурност съм ги дал по 20 лв. Даже съм имал случаи на колеги които казват, че не са от тези дето разполагат с достатъчно пари и затова си поръчват един капан и съм им правил два за 30 лева. Все пак основната цел не е печелбарството, а да помогна на хора, които се трудят и със собствен труд си произвеждат благини.
Ето и линк на английски, как точно работи капана.
https://www.youtube.com/watch?v=DLOon6tptDY
fbr - майстор
Гледам на линка, че оставят убитото животно вътре в дупката. Поражда ли някакъв ефект подобно действие.
Ми погребано си е.
Не вярвам дугото куче да се сепа нещо.
wpw - специалист
пон апр 19, 2021 2:34 pmfbr написа:
Гледам на линка, че оставят убитото животно вътре в дупката. Поражда ли някакъв ефект подобно действие.
Нямам такава практика, не мога да си обясня и логично защо го направи! Все пак е Америка, не им знам законите и т.н.
vlax - майстор
Колкото и добре да си гледаш градинката в един момент се появява сляпото куче и ти разваля рахатлъка. :-D
Така беше около 9 години до днес, където с изненада разбрах за госта/тите.От скоро почнаха да ми намаляват/изчезват лук и чесън.Днес като напръсках реших да разкопая и попаднах на тунел бая дълъг и на 10-20 см от повърхността.Няма съмнение,че е сляпо куче.Набързо изчетох темата, където wpw пише за своите капани.Може би ще я прочета още веднъж.Какъв е тунела хранителен или транспортен не знам. :? Но никъде не видях размери на капана.
wpw може ли да напишеш размерите на капана и частите му,да направя един набързо,че да остане чесън поне за семе. :-D Пружината от какво е? Да го направя като твоя,да не губя време да импровизирам,тъй като споменаваш на няколко пъти,че размерите са важни,за сляпо куче и къртица са различни.Ако още не си го патентовал. :)
:partyman:
radius - майстор
Е той го продава, мисля не е етично да му искаме размери и т.н. да пише по форуми.
vlax - майстор
съб юни 05, 2021 10:19 pmradius написа:
Е той го продава, мисля не е етично да му искаме размери и т.н. да пише по форуми.
radius мисля,че форума се казва Направи сам,а не Продай сам.
Той си има обява в Olx и телефон.
Ако съм съгрешил моля да бъда извинен.
:partyman:
нед юни 06, 2021 3:55 amvlax написа:
съб юни 05, 2021 10:19 pmradius написа:
Е той го продава, мисля не е етично да му искаме размери и т.н. да пише по форуми.
radius мисля,че форума се казва Направи сам,а не Продай сам.
Той си има обява в Olx и телефон.
Ако съм съгрешил моля да бъда извинен.
:partyman:
Влахси, не си съвсем прав. Смятам, че наистина не е етично.
Форумът е "направи си сам", наистина. Ами, "измисли си го сам"!
Човекът е качил толкова много снимки, в Тубата има толкова много клипове, че дори няма да се налага да мислиш много, а по скоро да огъваш и режеш.
Бъди креативен!
Димитър....... - специалист
Прикачен файл:
759d1c6e-aa6a-4774-bbcc-0aef32b5fac9.jpg
759d1c6e-aa6a-4774-bbcc-0aef32b5fac9.jpg (83.05 KиБ) Видяна 1330 пъти
Това е най добрият капан(кръстил съм го мотикан),работи без грешка,ето един трофеен екземпляр от преди половин час,имам и други но не са много за гледане :-D
vlax - майстор
съб юни 05, 2021 10:19 pmradius написа:
Е той го продава, мисля не е етично да му искаме размери и т.н. да пише по форуми.
нед юни 06, 2021 8:47 amТрифон П.Трифонов написа:
Влахси, не си съвсем прав. Смятам, че наистина не е етично.
Форумът е "направи си сам", наистина. Ами, "измисли си го сам"!
Човекът е качил толкова много снимки, в Тубата има толкова много клипове, че дори няма да се налага да мислиш много, а по скоро да огъваш и режеш.
Бъди креативен!
Мисля,че тук сме се събрали да си помагаме взаимно кой с каквото може,а не да си мерим пИшките.Втори път рано сутринта прочетох цялата тема и за разлика от вас wpw е посочил всички необходими размери на Стр 8.Но така е когато се четат 30 страници по диагонал.За това казах,че ще чета темата отново за разлика от Вас "писателите".Съжалявам ,че wpw не влиза всеки ден,иначе мисля,че веднага щеше да се отзове и да помогне,няма да срина "бизнеса" му.Може и да греша.
А на Вас прочетете стр.8 защото сляпото куче може да Ви споходи някой ден някоя година.
:partyman:
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 37

Тема "сляпо куче (spalacidae)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: