Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
здрвейте.в момента оправяме една градинка до терасата ни, която за съжаление е препълнена със строителни отпадъци.след като я почистим напълно ще ни е нужна доста пръст за да я запълним и изравним .искам да попитам има ли място във варна от където бихме могли да закупим пръст в големи количества (не става въпрос за 1-2 чувала).предварително се извинявам ако въпросът ми е невеж:)
NRG7 - специалист
Въпросът си е добър. :) Градински център Ерика-Озеленяване, градинска техника и аксесоари.
адрес: 9000 Варна, Западна промишлена зона, тел.: +359 52 509696, тел./факс: +359 52 509697
Друг вариант-хубава пръст ще намерите и в боровата гора към Аксаково,където са насадени повече иглолистни. Пръстта от къртичините също е хубава винаги почвата е отлична. :)
Snejina - специалист
А освен във Варна? Аз съм от София и също търся пръст...няколко кубика.. :roll:
Mumko - помощник
088529991 Наско.
Аз говорих с него да ми докара на мен хумусна пръст 5 кубика 120 лева.
Snejina - специалист
Ами докара ли ти вече? Пиши хубава ли е пръстта,като ти докара. Ще си запиша номера му,благодаря ти. На мен ще ми трябва чак септевмри.
Mumko - помощник
Не ми е докарал защото нямам пари засега... Иначе дадох номера като информация...
Snejina - специалист
Ами добре,когато можеш кажи каква е била. Оня ден докараха една пръст на съседи тук. И тя се води хумусна ,но да ти кажа...беше цялата в някакви огромни буци и имаше доста камъни..та ще чакам като вземеш да коментираш. Благодаря ти пак.

Тема "Търся пръст" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: