Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Deo-x - специалист
Емо,самоделка ли искаш да правиш тва ляст. култиваторче ?Има по селскостопански маг. или квото ти предлагат там,купи си :arrow: нула време е за труд.А онова изречението дет си писал,нали е на немски :roll:,така ми се струва езика им.Ще ни преведеш ли какво значи,че сме чуденка :?,please.
emil_v r - майстор
Е няма по магазините такива лястов. оп. , иначе естеств. ще взема готова .
Има някакви смешни еднодневки май...
http://opora.bg/content/view/44/65/
Нещо такова бих си купил ...


"завръщане в бъдещето " на англ .+ име на известният филм на Спилбърг , което на германски превод звучи --" цюрук ин ди цукунфт "
същото , но звучи мн. смешно , за мен поне . :-D

Демек, закачката е че германците са си малко смешни , и смешното е , че точно ние им се смеем .
Бее тва е хумор за моя консумация , нещо като чесън в шкембе чорбата ... чао .
Deo-x - специалист
Погледнах сайта,на последната долна снимка е добро решение.Мисля,че може без колело за водач,само дърпаш назад и така остава запазена вадичките без да има стъпки от ходене.Ето това, точно е за целта :arrow:

Прикачен файл

kyltivator.JPG
kyltivator.JPG (31.2 KиБ) Видяна 6150 пъти
dundurma - специалист
дайте ми съвет за унищоваване на бръщлян
Стефан - майстор
Раундъп унищожава всичко.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
dundurma написа:
дайте ми съвет за унищоваване на бръщлян
Тооо бива мързел, ама чак пък :lol: :lol: . Махаш го и като избие откъм корена пак. за 1-2-3 пъти си готов. В зависимост от превзетата площ, първия път да ти отиде половин час дърпане. С ръкавици.
dundurma - специалист
n_a написа:
dundurma написа:
дайте ми съвет за унищоваване на бръщлян
Тооо бива мързел, ама чак пък :lol: :lol: . Махаш го и като избие откъм корена пак. за 1-2-3 пъти си готов. В зависимост от превзетата площ, първия път да ти отиде половин час дърпане. С ръкавици.
раундъп не помага.бръшляна е на село,не се ходи често и за това избива бързо :? :? :? а и не е малък
Стефан - майстор
dundurma написа:


раундъп не помага.
И аз мислех, че не помага против жив плет. При следващото ми ходене до двора ще направя една снимка, за да видите сухите остатъци. А тоя жив плет си е една голяма напаст.
silllveto - Майсторица
Искам да попитам за Раундъп-а понеже не съм си купила и не съм чела как се прилага - на прекопано ли се пръска, на трева ли? Колко е опасно за деца, кога след употреба могат да щъкат. Опасно ли е за дърветата и ако се слага на прекопано, кога може да се насади трева на същото място?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Като се добереш до раундъпа се хващаш и изчиташ етикета.
А се прилага по листата.
Мразя химиите. После що на 9 е с цици Д, а на синчето зъбите не се побират в устицата му...

Тема "Борба с плевели" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: