• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
has - напреднал
Здравейте,
Какво Ви е мнението за ел. тример MTD-1000EB
Takezo Sensey - модератор
Само за още 100 лв. отгоре ще вземеш бензинов храсторез с нож и корда . :idea:
dragozow - майстор
Не става за истинско косене. Моторен..
has - напреднал
has написа:
Здравейте,
Какво Ви е мнението за ел. тример MTD-1000EB
КАКВА КОСАЧКА ДА СИ ВЗЕМА-ЩИЛ,ХУСКВАРНА ИЛИ НА НЯКОЯ ДРУГА ФИРМА
Takezo Sensey - модератор
AL-KO , Aвстрия , 2 години гаранция
Последна промяна от Takezo Sensey на ср юни 03, 2009 1:22 pm, променено общо 1 път.
has - напреднал
Takezo Sensey написа:
AL-KO , Aвстрия , 2 години гаранция
ОТКЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ
mici - специалист
Да използувам темата да питам: Предстои ми закупуване на електрическа косачка. Тревата на двора ми е около 200 квадрата с тенденция да стане 300. Оглеждах наличните на пазара- голям избор, не знам какво точно да гледам: мощност ли (има и по 800 вата, има и по 1200), ножовете ли (различна форма и диаметър), марката ли (естествено марковите са скъпи...), или нещо друго? Моля споделете, благодаря.
todor_velikov - специалист
ако имаш голям двор (над 500 кв) по-добре моторен тример(ако мястото има наклон) и ако не е равно а има бабуни задължително с корда(най-добре 2 мм ) да е.въпреки че за моите 2 декара ползвам електрически,досега съм изгорил една алко,сега съм с шил ел.обаче е слабичка,не чакайте да стане по половин метър и тогава да я косите щото моторчето се затормозява :wink:
mici - специалист
И все пак каква косачка да купя? Мощност, диаметър, нещо друго по техническата част? Какво да избирам? Мястото ми е съвсем равно, ползвах и валяк за уплътняване. Сега все още имам и плевели, но с тях ще се боря допълнително. Но във всички случаи другата седмица трябва да направя първия откос. Каква да е косачката?-моля за съвет от хора с опит. Благодаря.
  • 1
  • 2

Тема "ОТНОВО КОСЕНЕ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: