• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
LazarGanev - "Велик майстор"
Там, където се получава и движи тоя конденз от климатика се въдят толкова микроорганизми, плесени, бактерии, че не можеш да си представиш. Направо бъка от "живот" - това не е дестилирана вода. За цветята не вярвам да има проблеми, но ракията не можеш да си разреждаш с тоя дестилат :-D
Стефан - майстор
тонито написа:
n_a написа:
Половин България си ги полива. Значи може.
ако ти с****ш в хола си не значи че и аз трябва да го правя.Ако ще помагаш с нещо,кажи как и защо ...ако не не се меси ако обичаш с тъпите си размисли и то на глас..... :cool:
Във всяка една дискусия, или спор, за себе си откривам нещо доста важно. Откривам, че във форума има доста ерудирани хора, с богата обща култура. И такива, които реагират болезнено на всичко, което опира до ограниченото им мислене. Според мен това се дължи на образованието преди всичко, любознателност, желание за информираност, житейски и практически опит, коректност в отношенията, колегиалност.

Извинявам се, ако някой се почувства засегнат.
emil_v r - майстор
Според физиката дъждо е конденз.
Абс. еднакво е ,и батерий няма , те не се изпаряват... , шибаните бактерий .
Онова е мухъл , спори , които ги издухва шибаният климатик .

Проблемът е , че водата кондензира в/у поцинковани тръби , и се йонизира от цинка .
Цинковите йони я правят трайно токопроводима ...и т.н.
Дзатова и дъждовна не се сипва у акку , понеже минава по цинковите олуци , но ако се събере у неметал ... става.
Секи може да я измери с оммер , и ще ми поверва.
Еклектик - специалист
Вземи една туба 10 л от минерална вода, напълни я с чешмяна, остави я на двора иили на терасата за 5-6 дни и нямаш грижи. Хлор няма, но микроелементи има. Дестилата няма нищо. Цветята трябва да се хранят с нещо, нали.
тонито - специалист
Еклектик написа:
Вземи една туба 10 л от минерална вода, напълни я с чешмяна, остави я на двора иили на терасата за 5-6 дни и нямаш грижи. Хлор няма, но микроелементи има. Дестилата няма нищо. Цветята трябва да се хранят с нещо, нали.
благодарско :)
  • 1
  • 2

Тема "вода..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: