Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
lov - майстор
Ами боцкат си какво да се прави, но сухо дупе риба не яде :lol: То си има чалъм за свалянето на бодлите с парче плат но най важното е да са узрели добре. Тогава падат много лесно даже има и изпадали бодлички още на кактуса а и по това се познава че е узрял. А семките са много защото плода е дребен ако сравняваме тези дето ги пускаха в Лидъла. Аз купих за да го покажа като плод и ако не беше това нямаше да взема защото смятам че даже се подиграха и пуснаха нещо което иначе на друг пазар нямаше да смеят да предложат.
Там където съм ял си расте на воля и се бере плода с големината на кокоше яйце. Дребното не го и закачат. То пак има семки но е по месест и не прави впечатление.
Казва се неспола много вкусен плод зрее юни юли цъфти ноември измиване преди ядене плодчетата имат мъх който буче като праскови невероятно дърво вечно зелено
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Те тая пущина, даваха я в Лидл, името и беше с К, ма не бих си заложила живота на тая буква. Та, какво е това?

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (102.75 KиБ) Видяна 941 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Калоцефалус!!! Йес!
ky-kyy - майстор
Като рече Фалус, та чак ме досрамя да чета.... 8-[
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт дек 22, 2020 1:07 pmky-kyy написа:
Като рече Фалус, та чак ме досрамя да чета.... 8-[
Запразни ли, мамин? Рано, бре
ky-kyy - майстор
вт дек 22, 2020 1:19 pmn_a написа:

Запразни ли, мамин? Рано, бре
То и за развяване на голотии рано, ама.....
hidrazin - майстор
вт дек 22, 2020 11:44 amn_a написа:
Та, какво е това?
Замръзнала трънка слива... Или някакъв подобен бодил. :-D
:partyman:

Тема "Някой знае ли какво е това растение и как се казва" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: